`Gnomeo i Julia` i `Pitbull. Ostatni pies` - niedługo w TOK - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

`Gnomeo i Julia` i `Pitbull. Ostatni pies` - niedługo w TOK

 

 

We wtorek 20 marca 2018 r. w Tucholskim Ośrodku Kultury odbędą się kolejne seanse filmowe: o godz. 14:30 i 16:15 - `Gnomeo i Julia` oraz o godz. 18:00 i 20:15 - `Pitbull. Ostatni pies`. Przedsprzedaż biletów prowadzona jest przez internet (instrukcja w osobnym poście) oraz w sekretariacie TOK od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-15:00. Ceny biletów: 14zł - od 20 osób (szkoły, zakłady pracy); 16zł - uczniowie szkół i emeryci z legitymacją; 18zł - normalny.

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali

Gnomeo & Juliet: Sherlock Gnomes

Reż. John Stevenson

Prod.: Wielka Brytania 2018,86 min

Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc? Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem - Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Pitbull. Ostatni pies

Reż. Władysław Pasikowski

Wyk.: Marcin Dorociński, Doda, Krzysztof Stroiński, Adam Woronowicz, Cezary Pazura

Prod. Polska 2018, 120 min

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz - prosto z Waszyngtonu - Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa...

Maeriał: tok.tuchola.pl