John Travolta i Morgan Freeman w mrocznym thrillerze ZATRUTA RÓŻA. Od 20 sierpnia na VOD - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

John Travolta i Morgan Freeman w mrocznym thrillerze ZATRUTA RÓŻA. Od 20 sierpnia na VOD

Materiały promocyjne Kino Świat
 

Prywatny detektyw. Publiczne morderstwo. Zbrodnia doskonała.

 

John Travolta i Morgan Freeman w mrocznym thrillerze producentów „Niezniszczalnych” i „Oceanu ognia”

 

„Zatruta róża” od 20 sierpnia na VOD

 

Zatruta róża © dystr. Kino Świat 2021

 

Dwukrotnie nominowany do nagrody Akademii John Travolta („Pulp Fiction”) i nagrodzony Oscarem Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”) w mrocznym thrillerze producentów „Niezniszczalnych” i „Oceanu ognia”. W obsadzie „Zatrutej róży” znaleźli się także: Famke Janssen („X-Men: Ostatni bastion”), Brendan Fraser („Miasto gniewu”, „Mumia powraca”), Peter Stormare („Amerykańscy bogowie”, „Fargo”) i Robert Patrick („Terminator 2: Dzień sądu”, „Z archiwum X”).

 

Carson Phillips (John Travolta) w młodości był wielką gwiazdą futbolu. Teraz jest nadużywającym alkoholu prywatnym detektywem z Los Angeles, który podejmuje się śledztwa w swoich rodzinnych stronach - w Galveston w Teksasie - w sprawie zaginionej kobiety. W trakcie poszukiwań na swojej drodze spotka m.in. mafijnego bossa (Morgan Freeman), szemranego lekarza (Brendan Fraser), seksowną wokalistkę z nocnego klubu (Kat Graham) i byłą kochankę (Famke Janssen). Będzie musiał również stawić czoła swojej mrocznej przeszłości.

 

↓ Od 20 sierpnia film dostępny będzie na platformach

Premiery CANAL+, Canal+, nc+ GO, Player, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Chili, Rakuten, Netia, Inea, Toya


Obraz zawierający tekst, mężczyzna, książka

Opis wygenerowany automatycznie