KAŻDY WIE LEPIEJ od 1 grudnia w Premium VOD (zwiastun) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

KAŻDY WIE LEPIEJ od 1 grudnia w Premium VOD (zwiastun)

Materiały promocyjne Kino Świat
 

Joanna Kulig i Michał Czernecki w nowej komedii scenarzysty „Bogów” i „Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej”

 

„Każdy wie lepiej” – komedia nieco rodzINNA

od 1 grudnia w Premium VOD

 

Oficjalny zwiastun:

https://youtu.be/RTaaiR9Pzqc

Każdy wie lepiej © fot. Andrzej Wencel, prod. Canal+ Polska, Wonder Films, dystr. Kino Świat 2022

 

Najnowszy film fabularny CANAL+ ORIGINAL na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora hitów „Bogowie” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. W roli głównej, prosto z 75. Festiwalu Filmowego w Cannes – Joanna Kulig.

 

„Każdy wie lepiej” to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, która staje się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

 

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

 

W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczymy również m.in.: Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel.

 

Film „Każdy wie lepiej” wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Zrealizowane na światowym poziomie zdjęcia to zasługa Mariana Prokopa („Listy do M.”), o kostiumy zadbała wielokrotnie nagradzana Dorota Roqueplo („Lejdis”) a charakteryzacją zajął się Waldemar Pokromski („Zimna wojna”).

 

Producentem „Każdy wie lepiej” jest CANAL+, a projekt jest kolejną fabularną produkcją pod szyldem CANAL+ Original. Producentem wykonawczym jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha („Psy 3.  W imię zasad.”, „Jack Strong”), Krzysztofa Raka („Bogowie”, „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej) i Ingę Kruk („(Nie)znajomi”, „W imię...”).

 

Od 1 grudnia film będzie dostępny w ramach Premium VOD na platformach: Premiery CANAL+, Canal+, Canal+ ONLINE, Player, VoD.pl, Polsat Box Go, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Netia, Inea, Toya.