KONCERT ONLINE ,,ARTYŚCI NA ŚWIĘTA" - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

KONCERT ONLINE ,,ARTYŚCI NA ŚWIĘTA"

Senator Andrzej Kobiak wraz z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają na wyjątkowy koncert ,,ARTYŚCI NA ŚWIĘTA".  Specjalnie dla Państwa wystąpią wspaniali wokaliści: AGNIESZKA ZAWIDZKA i TADEUSZ SEIBERT!

"ARTYŚCI NA ŚWIĘTA" to kolejne wydarzenie wpisujące się w cykl ,,koncertów z balkonu Święcickiego". Przypomnijmy, że od 2014 roku pan Senator Andrzej Kobiak przy współpracy z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury już trzydzieści razy zapraszał do udziału w koncertach pod siedzibą swojego biura senatorskiego w Bydgoszczy. Tam też występowali znani polscy wokaliści, jak m.in. Olga Bończyk, Jacek Wójcicki, Grzegorz Wilk czy Łukasz Zagrobelny. I my, zawitaliśmy tam nieraz na prawdziwą muzyczną ucztę! 

Tym razem, wyjątkowo, wydarzenie odbędzie się w formie online. Organizatorzy koncertu chcą, abyśmy wszyscy, pomimo trudnej sytuacji, mogli poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Znane świąteczne przeboje wykonają doskonali wokaliści: AGNIESZKA ZAWIDZKA i TADEUSZ SEIBERT, przy akompaniamencie ADAMA LEMAŃCZYKA.

Wokalne popisy tych artystów mieliśmy okazje podziwiać w programach telewizyjnych, ale też podczas licznych koncertów, także w Bydgoszczy. Nie mamy co do tego wątpliwości – to jedne z najbardziej charyzmatycznych i nietuzinkowych głosów!

Zachęcamy wszystkich Czytelników z Powiatu Tucholskiego i nie tylko do wysłuchania koncertu.

Szczegóły wydarzenia w linku: https://fb.me/e/1Nx1GbKdm

Transmisja koncertu odbędzie się 19 grudnia 2020 o godz. 20 na dwóch profilach FB:

Specjalnie dla naszych Czytelników link do transmisji udostępnimy również na naszej Facebook’owej stronie!

 

 

INFORMACJE O WOKALISTACH:

Agnieszka Zawidzka - charyzmatyczna wokalistka obdarzona mocnym, nietuzinkowym głosem, który został doceniony na wielu prestiżowych konkursach i festiwalach ogólnopolskich, a także w programach telewizyjnych: „Szansa na sukces”, „Idol”, „Śpiewaj i walcz”. Od 2008 roku tworzyła oprawę muzyczną programu Moniki Richardson „Orzeł czy reszta”, który był emitowany w TVP2. Brała również udział w popularnym programie „Bitwa na głosy”, śpiewając u boku Natalii Kukulskiej. Wystąpiła w koncercie „Życia mała garść”, poświęconym pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w ramach 49 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Współpracowała z takimi gwiazdami jak: Kayah, Mieczysław Szcześniak, Natalia Kukulska, Andrzej Lampert, Krystyna Prońko, Grażyna Łobaszewska, Janusz Szrom i inni. Agnieszka wraz z zespołem Cayo pod koniec 2013 roku nawiązała współpracę z jednymi z najbardziej uznanych twórców: Ryszardem Kunce - autorem tekstów oraz Marcinem Borsem - producentem muzycznym odpowiedzialnym za brzmienie czołowych polskich artystów. Owocem tej współpracy jest debiutancki singiel zatytułowany ,,Nie wypuść mnie" utrzymany w klimacie pop-rockowym. Agnieszka obecnie uczy dzieci i młodzież języka angielskiego, prowadzi zajęcia muzyczne, bierze udział w projektach muzycznych oraz śpiewa w zespole Freaky Melons.

Tadeusz Seibert – niezwykle utalentowany wokalista, który ukończył wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, aktor Teatru „Variete“ w Krakowie – pracujący przy musicalu „Legalna Blondynka“ reż. Janusz Józefowicz, współpracujący przy wielu koncertach z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy m.in “Kolęda Nocka”.  Odtwórca roli Eugeniusza Bodo w spektaklu muzycznym „Café Bodo“. Jest wokalistą Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, a także występuje w trasie koncertowej pt. „Kochamy Polskie Piosenki“ pod patronatem Polskiego Radia „Trójki“. Na swojej artystycznej drodze współpracował z takimi artystami jak: Katarzyna Nosowska, Kayah, Grubson, Ania Dąbrowska, Katarzyna Groniec, Mieczysław Szcześniak, Maryla Rodowicz oraz wielu innych. Laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, jak również̇ międzynarodowych m.in. 1 miejsc na Festiwalach Piosenki we Włoszech, Bułgarii, na Węgrzech, Złota Nagroda na Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie“ w Bydgoszczy, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor w Koszalinie, Grand Prix Festiwalu Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek lat 60. i 70. w Wyszkowie i wiele innych. Laureat programów telewizyjnych tj.: „Szansa na sukces“, finalista X edycji „The Voice of Poland”. Od trzech lat prowadzi swoją Autorską Szkołę̨ Wokalną “Seibart”.

Koncert jest współfinansowany ze Środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.