Mirosław Rembisz strzelcem pierwszego gola w 2017 roku - Reporter-24.pl

Mirosław Rembisz strzelcem pierwszego gola w 2017 roku

Materiał ze strony:

Piłka nożna – mecz Noworoczny Sokołów

TPO Sokoły I Tuchola – TPO Sokoły II Tuchola 2:2 (k-1:4)

Bramki: Rembisz (30), Andrearczyk (54) – Frąckowiak (47), Piwoński (48).

W meczu grali: Mroziński, Michalski, Kazimierz Piechowski, P. Piechowski, Karol Piechowski, Suchomski, Kawski, Bujny, Sworowski, Andrearczyk, Rembisz, Grabowski, Siemiński, Zienkiewicz, Konopka, Kruszyński, Gliszczyński, Biegański, Sala, Łobocki, Straszewski, Piwoński, Wróbel, Kisielewski, Frąckowiak.

Każdego roku, już od 8 lat piłkarze Towarzystwa Piłkarskiego Oldboyów Sokoły Tuchola rozgrywają mecz piłkarski 1 stycznia. Tegoroczny mecz odbył się na sztucznej nawierzchni boiska OSiR w Tucholi. Piłkarzy podzielono na dwie drużyny i rozegrano spotkanie 2 razy po 35 minut. Mecz bardzo wyrównany a oba zespoły stworzyły wiele akcji na bramki, które mogły się podobać. Jednak pierwsza bramka tego roku padła dopiero w 30 minucie. Strzelcem tego gola był Mirosław Rembisz z pierwszego zespołu. Trzeba przyznać, że zdobyty gol był bardzo ładny z akcji w polu karnym a piłka trafiła w lewy górny róg bramki. Wynikiem 1:0 dla Sokołów I zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Wyrównanie dla drugiego zespołu w 47 min zdobył Frąckowiak. Po minucie drugi zespół prowadził 2:1 a strzelcem został Robert Piwoński. Wyrównującą bramkę dla pierwszego zespołu zdobył Andrearczyk w 54 minucie. Jeszcze do końca meczu oba zespoły miały okazję na zdobycie zwycięskiego gola, ale skuteczność była mizerna. Spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym 2:2 i trzeba było rozegrać konkurs rzutów karnych. Tu dużo lepszymi okazali się gracze drugiego zespołu, którzy wygrali serie rzutów karnych wynikiem 4:1.