MISTRZ, MISTRZ WTS…! W SOBOTĘ WALCZYŁY KADETKI - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

MISTRZ, MISTRZ WTS…! W SOBOTĘ WALCZYŁY KADETKI

Materiał ze strony: alejasportowa.pl

 

Piłka siatkowa – Memoriał Czapiewskiego

W sobotni poranek do Tucholi zjechały się drużyny z województwa kujawsko – pomorskiego i pomorskiego. W kategorii kadetek zagrały: WTS KDBS BANK WŁOCŁAWEK, UKS CULMEN CHEŁMNO, UKS KOPERNIK GAŁCZEWO, MKS SOKÓŁ MOGILNO, LKS KAMIONKA KAMIEŃ KRAJEŃSKI, UKS SPRINT CEKCYN, MUKS SPARTAKUS LNIANO, TS SOPOCKI POTOK KAMIONKA oraz gospodynie turnieju MLKS TUCHOLANKA.

W dzisiejszych rozgrywkach nie brakowało emocji, zwłaszcza w drugich setach. Rewelacyjnymi zagrywkami mógł pochwalić się zespół
z WŁOCŁAWKA, a w szczególności Natalia Matusiak, która potrafiła w jednym secie bezpośrednio z zagrywki zdobyć 18 punktów. Świetną grę na siatce prezentowała środkowa bloku UKS KOPERNIK GAŁCZEWO Joanna Dąbrowska oraz zawodniczka WTS WŁOCŁAWEK Aleksandra Zarzycka. Skuteczną w ataku okazała się zawodniczka z UKS CULMEN CHEŁMNO Jagoda Dych. Pierwszy etap rozgrywek to mecze w grupach, gdzie grano systemem każdy z każdym.

Oficjalnego otwarcia dokonał Prezes MLKS Tucholanka Pan Janusz Zawadzinski. Wręczenia nagród podczas uroczystego zakończenia turnieju dokonali: Przedstawiciele Związku Solidarność Hydrotorbis – Pan Zdzisław Edwarczyk i Stanisław Nowacki. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych grupach:(Dalej)