Mistrzostwa Polski w Kręglach Klasycznych - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Mistrzostwa Polski w Kręglach Klasycznych

Marta Strzelczak (KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne) i Michał Szulc (KS Polonia 1912 Leszno) zostali Mistrzami Polski Seniorów w Kręglach Klasycznych.  W parach najlepsi okazali się Izabela Torka/Dominika Zygarłowska (KS  Alfa-Vector Tarnowo Podrórne) i Konrad Mocarski Mateusz Goździk (KS Pilica Tomaszów Mazowiecki).

W niedzielne popołudnie, zakończyły się na tucholskiej kręgielni, najważniejsze kręglarskie zawody w kraju. Przez dwa dni mogliśmy podziwiać kulających zawodników z całego kraju, i jednocześnie ocenić formę naszych kadrowiczów przed majowymi Mistrzostwami Świata, które w tym roku odbędą się już za kilkanaście dni w czeskich Rokycanach. Warto nadmienić, że w juniorskim światowym championacie wystąpi reprezentująca na co dzień MLKS Tucholankę, Natalia Bucholc.

W Tucholi na torach i poza nimi emocji nie brakowało a poziom sportowy zawodów zadowolił licznie zgromadzoną na zawodach grupę kibiców. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i trzymamy kciuki licząc na dobry występ w mistrzowskim turnieju.

Wszystkie wyniki znaleźć można klikając w link: WYNIKI

Natalia Bucholc z nominacją na Mistrzostwa Świata.

Materiał: osirtuchola.pl