Motoserce po raz drugi w Tucholi (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Motoserce po raz drugi w Tucholi (ZDJĘCIA)

Materiał: tuchola.pl

Dokładnie 16 litrów 200 mililitrów krwi udało się zebrać podczas niedzielnego (15.07) „Motoserca” w Tucholi. Najcenniejszym, życiodajnym płynem podzieliło się 36 osób. To dokładnie taki sam wynik, jaki odnotowano w ubiegłym roku.

Cieszy fakt, że i w tym roku chętnych do oddania krwi nie brakowało. Przypomnijmy, że Motoserce odbyło się w Tucholi po raz drugi, natomiast w całym kraju to już 10. edycja.

Organizatorzy – Klub Motocyklowy Aurochs – przygotowali sporo atrakcji. Nie da się ukryć, że największym zainteresowaniem cieszył się Strongman Show z udziałem Sławka Toczka i Jarka Dymka. Panowie zaprosili do kilku siłowych konkurencji chętne osoby spośród publiczności. Wytrzymałość swoich mięśni sprawdzali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ci, którzy odważyli się wziąć udział w poszczególnych zadaniach, na własnej skórze przekonali się, ile wysiłku wymaga przejście choćby kilku kroków z ponad 100-kilogramowym obciążeniem, a w przypadku pań - utrzymanie ponad minutę około 60-kilogramowego ciężaru.

W programie znalazły się również m.in. koncerty zespołów Gravel Garden i Goood, prezentacje fitness: Jumping Frog i Kangoo Jumps, pokaz sztuk walki w wykonaniu Centrum Sztuk Walki z Chojnic.

Uczestnicy imprezy mieli też okazję obejrzeć zabytkowe motocykle i samochody, które prezentowało Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych „Dragon”, a najmłodsi mogli korzystać z dmuchanego placu zabaw, brać udział w grach, konkursach i zabawach czy też oglądać pokazy rycerskie „Drużyny spod starych dębów”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Powiązane galerie:

 

Motoserce 2018