Najbardziej samotny chłopak na świecie - na Antywalentynki w Multikinie! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Najbardziej samotny chłopak na świecie - na Antywalentynki w Multikinie! (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne Best Film
 
Jak wykazali psycholodzy Donald Dutton i Arthur Aron, horror to najlepszy gatunek filmowy do obejrzenia na randce. Dziwne? Cóż, kino grozy najsilniej wyzwala adrenalinę, a ludzki mózg kojarzy mocne (i satysfakcjonujące!) przeżycia z osobą, w której towarzystwie ich doznaje. Twój ukochany lub ukochana szybsze bicie serca połączy więc z Twoją osobą… Dodatkowo, według tych samych badaczy, podczas oglądania horrorów pary przytulają się częściej niż na seansach innych filmów, częściej też opuszczają kino trzymając się za ręce: nie od dziś wiadomo, że dotyk bliskiej osoby jest skutecznym lekarstwem na strach.

10 lutego, o godz. 22:00 sieć kin MULTIKINO zaprasza na Antywalentynkowy Maraton Horrorów, w którym będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Najbardziej samotny chłopak na świecie”. W rolach głównych: gwiazda serii „After” - Hero Fiennes Tiffin i Max Harwood.

Oliver to najbardziej samotny chłopak na świecie. Nie ma przyjaciół ani rodziny. Mieszka sam, a jego ulubione zajęcie to oglądanie „Alfa” w TV. Regularnie odwiedza go dwójka pracowników opieki społecznej. Pewnego dnia dostaje ultimatum: albo znajdzie przyjaciół, albo trafi do placówki opiekuńczej. Proste? Nie, jeśli się jest lokalnym dziwadłem. Olivier lubi swoje życie, więc będzie dążył do celu po trupach, i to dosłownie… Z lokalnego cmentarza odkopuje sobie całą rodzinę plus jamniczka. Teraz pozostaje tylko przekonać opiekę społeczną, że zadanie zostało wykonane. Tylko jak to zrobić, jeśli cała rodzinka to zombie?

                                                ZWIASTUN
 
Download images