Najciekawsze - narodowe wystawy - nagrodzone - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Najciekawsze - narodowe wystawy - nagrodzone

Z okazji Dnia Flagi Powiat Tucholski po raz trzeci przyznał nagrody i wyróżnienia sklepom z tucholskiej starówki i w jej okolic, które najpiękniej przyozdobiły swoje wystawy w barwach narodowych. Nagrodę w postaci kosza biało-czerwonych słodkości otrzymała kwiaciarnia 'Hortensja' firmy Ellerik, ul. Nowodworskiego 1a

Dwa równorzędne wyróznienia powędrowału do Salonu Firan przy ul. Chojnickiej 9 i do sklepu firmowego "Łuczniczki" przy placu Wolnosci 9. 

Komisja w składzie Maciej Korda – Sekretarz Powiatu Tucholskiego i Karol Gutsze – Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego i funduszy Europejskich nie miała łatwego zadania. Doceniła ona wszystkich właścicieli i personel sklepów, który przyczyna się do odświętnego wyglądu stolicy Borów Tucholskich – Tucholi. Jak zwykle drugiego maja miasto było przepięknie przyozdobione, szkoda, że pula nagród była tak mała.

Gratulujemy zwyciezcom i wyróżnionym, dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o tym ważnym święcie, upamiętniającym naszą flagę narodową.  Zachęcamy do włączania się w pięką akcję, podkreślającą nasze przywiązanie do symboli naszego kraju, także w kolejnych latach.

Wydział Rozwoju LiFE

Materiał: tucholski.pl