(Nie)długo i szczęśliwie – od 27 maja na platformach streamingowych (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

(Nie)długo i szczęśliwie – od 27 maja na platformach streamingowych (ZWIASTUN)

Materiał: BestFilm
 
„(Nie)długo i szczęśliwie” - najnowszy film twórców „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” - trafi na platformy streamingowe już 27 maja.

Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Player.pl, VOD.pl, Rakuten TV, Chili, Cineman, TVP VOD, Playnow.pl, Polsat Box Go, Mojeekino, E-kino Pod Baranami oraz Nowehoryzonty.pl

Bohaterami filmu „(Nie)długo i szczęśliwie” są cztery małżeństwa, które dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Mają miesiąc na podjęcie decyzji o przyszłości swoich związków. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do poszukania nowej życiowej szansy?

Reżyserem filmu jest Paolo Costella, jeden ze współscenarzystów „Dobrze się kłamie...”. Scenariusz napisał razem z Paolo Genovesem, reżyserem „Dobrze się kłamie...” oraz z Antonellą Lattanzi. W rolach głównych występują: Claudia Gerini, Filippo Nigro, Carolina Crescentini oraz Fabio Volo.

Komediodramat „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to jeden z największych włoskich hitów ostatnich lat. Szacuje się, że oryginalny film i jego kilka międzynarodowych remake’ów zarobiły w kinach na całym świecie 270 milionów dolarów.

                                                      ZWIASTUN VOD
 

Download images