Niektórych drzwi nie powinno się otwierać (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Niektórych drzwi nie powinno się otwierać (ZWIASTUN)

Przerażający horror „Room 203”na platformach streamingowych od 28.10!
 
Materiały promocyjne BestFilm
 
Już 28 października na platformy streamingowe trafi przerażający horror „Room 203”. Film będzie można zobaczyć na platformach: VOD.pl, Chili, Premiery Canal+, Rakuten TV, TVP VOD, Playnow.pl, Polsat Box Go, Cineman, Player.pl

Kiedy długoletnie przyjaciółki Kim i Izzy wprowadzają się do ROOM 203, dziwacznego mieszkania z przerażającym średniowiecznym witrażem, Kim powoli nabiera przekonania, że ich nowy dom może być nawiedzony. Z pomocą swojego chłopaka, Iana, Kim bada koszmarną historię mieszkania, odkrywając serię zaginięć byłych mieszkańców, tajemnicę morderstwa sprzed pół wieku i pradawną klątwę, która wydała na nich wyrok śmierci.

Od producenta: Prawdę mówiąc, kręcenie „Room 203” samo w sobie było jak film, z uwagi na okoliczności otaczające plan filmowy oraz rzeczywistą tragedię. Na początek wspomnę, że nasza główna lokacja znajdowała się w budynku wzniesionym na początku dwudziestego wieku, który rzekomo jest nawiedzony przez zmarłego Hanka Williamsa Juniora. Pierwszego dnia zdjęć w jednym z mieszkań po drugiej stronie korytarza odkryto zwłoki! Przez kolejnych 18 dni aktorzy i członkowie ekipy byli świadkami niewyjaśnionych zdarzeń, z których wiele miało charakter paranormalny. Odciski dłoni na materiale, dziwne zmiany temperatury i inne zdarzenia, dotknięcia i pogonie przez cienie… nie wspominając już o upiorności wyczuwalnej w piwnicy. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że doświadczenie kręcenia filmu w miejscu nawiedzonym przez duchy stanowiło atut, ponieważ dzięki temu aktorzy nigdy nie wychodzili z roli!
                                                                                                                    Ty Whittington-Scott


                                                           ZWIASTUN VOD
 

 

Download images