Obraz pożądania- polski zwiastun - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Obraz pożądania- polski zwiastun

Materiał: BestFilm 

 

Dostępny jest polski zwiastun filmu "Obraz pożądania".
Zapraszamy na Dobrą Stronę Kina -  BestFilmowy kanał na youtube
                                       

ZWIASTUN
                                       
Charyzmatyczny Mick Jagger, demoniczny Claes Bang ("Dracula"), uwodzicielska Elizabeth Debicki, gęsta intryga, błyskotliwe dialogi, świetne aktorstwo.

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z uwodzicielską i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę.

James przyjmuje zlecenie i wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

Film zamykał zeszłoroczny MFF w Wenecji. Prezentowany był również na MFF w Zurichu i San Sebastian, gdzie Donald Sutherland otrzymał nagrody za całokształt twórczości.

Przypominam, że pierwszy pokaz prasowy odbędzie się w najbliższy czwartek,                13 lutego o g. 10:00 w kinie Atlantic.

Film w kinach od 27 marca 2020 rDownload images