Olpas Kęsowo nowym liderem tucholskiej halówki - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Olpas Kęsowo nowym liderem tucholskiej halówki

Materiał: alejasportowa.pl
 

Piłka halowa – 4 kolejka HLPN

 

Na tucholskie Hali Sportowo-Widowiskowej rozegrano Czwarta kolejkę Halowej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2017/2018. Na sześć spotkań strzelono ogółem 30 goli. Mecze sędziowali: Mariusz Hoppe z Chojnic i Kazimierz Linke z Tuchółki.

Do najciekawszych spotkań na parkiecie należały mecze Rolpiastu Piastoszyn z Zjednoczonymi Komorza oraz Kappa Team Cekcyn – Drink Team Tuchola. W pierwszym padło aż 12 goli. Początkowo była wyrównana walka, ale z biegiem czasu piłkarze Zjednoczonych punktowali rywali kontrami z zaskoczenia i przy błędach indywidualnych piłkarzy Rolpiastu. W ostatnim meczu dnia zagrał lider Kappa team z Cekcyna z trzecią drużyną tabeli Drink Team Tuchola. Mecz bardzo wyrównany i zacięty do ostatniej minuty spotkania. Najpierw prowadzenie uzyskała drużyna Drink Teamu po strzale z dystansu Grzegorza Glazika. Wyrównał po ładniej akcji zespołu Szymon Schreiber. Zwycięską bramkę w ostatnich minutach meczu zdobył po świetnej akcji zespołu Mariusz Kowalski – notabene sędzia piłkarski z Lubiewa. Wynik 1:2 dla Drink Team zadecydował o tym, że Kappa Team Cekcyn straciła foteli lidera na rzecz Olpasu Kęsowo, który zaliczył 5:0 3 i punkty z Klasyczną X.

W tabeli prowadzą Olpas Kęsowo i Dream Team – po 10 punków, przed Mardarem, Zjednoczonymi i Kappa Team Cekcyn – po 9 punktów.

W klasyfikacji strzelców prowadzi dwóch zawodników a są to Artur Weltrowski (Olpas) i Hubert Mikołajewski (Mardar) – po 10 goli.

WYNIKI 4 KOLEJKI: 

  • Klasyczna X – Olpas Kęsowo 0:5

Artur Weltrowski 3, Krzysztof Mielke 1, Michał Brunka 1.

  • Dolisz i Przyjaciele – Mardar Technikum Leśne Tuchola 1:5

Rafał Guss 1 – Hubert Mikołajewski 3, Seweryn Ziółkowski 1, Tomasz Puźniewski 1.

  • No Name Team – Fenix Technikum Leśne Tuchola 0:1

Adam Szulc 1

  • Origen Bysław – Banda Świrów Tuchola 0:3

Patryk Maślonka 2, Kacper Paluśkiewicz 1.

  • Rolpiast Piastoszyn – Zjednoczeni Komorza 3:9

Damian Rybacki 2, Dominik Rybacki 1 – Dariusz Krygowski 3, Rafał Falkowski 3, Łukasz Nelke 2, Łukasz Linda 1.

  • Kappa Team Cekcyn – Drink Team Tuchola 1:2

Szymon Schreiber 1 – Grzegorz Glazik 1, Mariusz Kowalski 1.

 Tabela i zdjęcia

Written by