Podrabiani zakochani - już na platformach streamingowych (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Podrabiani zakochani - już na platformach streamingowych (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne Best Film
 
5 stycznia na platformy streamingowe trafił iskrząca komedia „Podrabiani zakochani". W rolach głównych: Shailene Woodley i Jack Whitehall. Film będzie obejrzeć na platformach: Premiery Canal+, Rakuten TV, Polsat Box Go, Playnow.pl, Player, Cineman, Mojeekino.pl.

ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki.

Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi klonami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli…

Reżyserami i scenarzystami „Podrabianych zakochanych” są Casper Christensen i dwukrotnie nominowany do Oscara Anthony Hines.

Shailene Woodley - jedna z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorek swojego pokolenia po raz pierwszy pojawia się w komediowej kreacji! Tak mówi o swoich motywacjach do wzięcia udziału w projekcie: Skusiła mnie perspektywa pracy z tymi reżyserami oraz z Jackiem oraz możliwość wystąpienia po raz pierwszy w komedii. To było najbardziej ekscytujące. Poza tym, spodobała mi się ta historia. Jest zdecydowanie niedorzeczna i szalona. Jednak pod warstwą komediową i pod warstwą szaleństwa ukrywa się piękne przesłanie na temat miłości i tego, co decyduje o naszym człowieczeństwie. To te dwa motywy sprawiły, że ten projekt skradł moje serce.


                                                     ZWIASTUN VOD

Podrabiani zakochani / reż. Anthony Hines i Casper Christensen / obsada: Shailene Woodley, Jack Whitehall / USA 2023 / czas trwania: 93 min