POSITIVE TEAM Z GDAŃSKA NAJLEPSZY W NIEDZIELNYM TURNIEJU OPEN KOBIET! - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

POSITIVE TEAM Z GDAŃSKA NAJLEPSZY W NIEDZIELNYM TURNIEJU OPEN KOBIET!

Materiał: tuchola.pl

W niedzielę (1.10) w Tucholi odbył się Memoriał Janusza Czapiewskiego o Puchar Burmistrza Tucholi w kategorii open kobiet. Na parkiecie siatkarskim stawiło się 9 zespołów z województwa kujawsko–pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Swoje umiejętności przed rozpoczynającym się sezonem juniorek i III-ligowców pokazały: WTS KDBS BANK Włocławek, ENEA ENERGETYK Poznań, POSITIVE TEAM Gdańsk, UKS KOPERNIK Gałczewo, LKS KAMIONKA Kamień Krajeński, SO SORRY Gdańsk, MKS SOKÓŁ Mogilno, PTPS – ZSS Człuchów, MLKS TUCHOLANKA Tuchola. Tak jak podkreśla trener drużyny gospodyń Dariusz Karnowski, dzisiejszy wynik to sprawa drugorzędna, w każdym rozegranym secie będę chciał, aby każda zawodniczka zagrała i miała swoich kilka minut na parkiecie. Aby każda z grających miała możliwość pokazania się, w jakiej jest dyspozycji. Jest to niesamowicie potrzebne przed zbliżającym się sezonem, a dzisiejszy turniej to dla nas sprawdzian nad czym musimy popracować, co poprawić. Jednak najważniejszym przesłaniem naszego czterodniowego święta jest Nasz Przyjaciel – Paweł Hoppe, dla którego wraz ze Stowarzyszeniem Rodziców Dzieci Specjalnej Troski zorganizowaliśmy akcję charytatywną i przez te cztery dni grania udało nam się zebrać 502,94 zł. Cieszymy się, że możemy w tak symboliczny sposób pomóc.

Oficjalnego otwarcia dokonał prezes Kujawsko–Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej Ryszard Ciężki. W czasie oficjalnego zakończenia gościliśmy między innymi Kingę Czapiewską, która odczytała piękny list skierowany do organizatorów, zawodniczek, trenerów, pracowników Hydrotoru i kibiców.

„Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz mojej rodziny pragnę serdecznie podziękować wszystkim organizatorom Turnieju Piłki Siatkowej im. Janusza Czapiewskiego o Puchar Burmistrza Tucholi za przygotowanie i przeprowadzenie pięknego wydarzenia sportowego, a jednocześnie uczczenie pamięci mojego męża.

Życzeniem męża była zawsze zgoda oraz to, aby sport nie tylko uczył rywalizacji w duchu fair play, ale przede wszystkim, żeby bawił, integrował i wyzwalał pozytywną energię. Wszystkim siatkarkom oraz uczestnikom tej wspaniałej imprezy życzę sił i wytrwałości w dążeniu do zdobywania sukcesów i umiejętności sportowych. Myślę, że ważne jest również to, żeby zdarzało się jak najmniej kontuzji i urazów, aby móc potwierdzić z całą odpowiedzialnością, że sport – to rzeczywiście zdrowie.

Zarówno sportowcom, jak i ich trenerom oraz organizatorom sportu życzę wiele radości i satysfakcji z tego, co robią, a na co dzień uśmiechu i wszystkiego, co w życiu piękne i dobre.

Szczególne, bardzo dla mnie przyjemne i miłe memu sercu podziękowania kieruję w stronę kolegów mojego męża, pracowników Hydrotoru, którzy ufundowali piękne nagrody, rozumiejąc całą ideę przedsięwzięcia. Janusz na pewno byłby niezmiernie wdzięczny i dumny.

Na pamiątkę tegorocznego turnieju ja również chciałabym dołożyć małą cegiełkę w postaci drobnych upominków dla sekcji piłki siatkowej MLKS Tucholanka.”

Z wyrazami szacunku Kinga Czapiewska

Wręczenia nagród podczas uroczystego zakończenia turnieju dokonali: Prezes MLKS Tucholanka Janusz Zawadzinski, przedstawiciel Związku Solidarności Hydrotor S.A. – Stanisław Nowacki, właściciel Hotelu „Pod Jeleniem” oraz Kinga Czapiewska.

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych grupach:(Dalej)

 

 

 

 

 

 

Powiązane galerie:

 

Turniej Piłki Siatkowej im. Janusza Czapiewskiego o Puchar Burmistrza Tucholi - IV dzień

Turniej Piłki Siatkowej im. Janusza...