Puchary 30. Finału WOŚP dla Tucholanki Bór Tuchola (U15) i Checz Gdynia (U-13) (ZDJĘCIA) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Puchary 30. Finału WOŚP dla Tucholanki Bór Tuchola (U15) i Checz Gdynia (U-13) (ZDJĘCIA)

 

Piłka halowa – XIV Turniej Piłki Halowej Kobiet o Puchar 30. Finału WOŚP

W turnieju wzięło udział 16 zespołów z województw: Pomorskiego, Zachodnio-pomorskiego. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych U-15 i U13 po 8 drużyn w każdej. Nie dojechała drużyna Błękitnych Wejherowo i Tucholanka utworzyła drugi zespół. Aby turniej rozegrać w jednym dniu poszczególne kategorie podzielono na dwie grupy w każdej.

Wyjątkowo silnie obsadzony turniej przebiegał  w wspaniałej rywalizacji o zwycięstwo. W sumie odbyło się 30 spotkań io strzelono 136 goli. Mecze sędziowali jako wolontariusze: Andrzej Suchomski, Jacek Jeziorski, Krzysztof Żuraw i Przemysław Podlewski i Sędzia sekretarz Paulina Augusyńska.

Do gier finałowych po walce w grupach awansowały po dwie pierwsze drużyny. W kategorii U-13 grupy A awansowały z 1 miejsca Tucholanka Bór Tuchola a drugiego Checz Gdynia.

W kategorii U-15 z w grupie A z pierwszego miejsca awansowała Tucholanka Bór Tuchola, przed Checza Gdynia. Natomiast z grupy B awansowały Pogoń Tczew pierwsze miejsce i UKS Victoria SP 2 Sianów. W następnej kolejności do finału awansowali zwycięzcy z meczów półfinałowych a pozostałe drużyny grały o III miejsce, V miejsce i VII miejsce.

Tucholanka Bór Tuchola w kat. U-15 grała w składzie: Oliwia Radziejewska, Nikola Rossek, Patrycja Gwizdała, Oliwia Sikorska, Małgorzata Reichelt i Wiktoria Wytrążek. Trener Paweł Sząszor.

Tucholanka Bór II Tuchola grała w składzie: Dominika Rossek, Paulina kamińska, Oliwia Koczalska, Martyna Rekowska, Aniela Glazik, Wiktoria Regent, Martyna Szymańska. Trener Paweł Sząszor.

W kategorii U-13 drużyna Tucholanki Bór Grała w składzie: Zuzanna Nowacka – Laura Włoch, Wiktoria Cybulska, Michalina Czerwińska, Wiktoria Kłosowska-Szocińska, Antonina Gwizdała, Patrycja Borucka, Dominika Rossek, Wiktoria Szymańska. Trener Paweł Sząszor.

Oto wyniki turnieju:

Kategoria U-13

Grupa A

  • Tucholanka Bór Tuchola – Kaszubska Kadra      4:1
  • Kania Toruń – Checz Gdynia      0:7
  • Tucholanka Bór Tuchola – Kania Toruń      8:0
  • Kaszubska Kadra – Checz Gdynia      1:2
  • Tucholanka Bór Tuchola – Checz Gdynia      0:0
  • Kaszubska Kadra – Kania Toruń      4:0

TABELE I ZDJĘCIA

Written by