Recenzja książki: Michelle Kaminsky – Seryjni mordercy - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Michelle Kaminsky – Seryjni mordercy

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Kimże jest seryjny morderca?

Świat seryjnych morderców budzi ciekawość wielu czytelników. Zanurzając się w mocniejszą literaturę, stajemy się obserwatorami tego mrocznego świata, a nasza ciekawość budzi się do życia. Fikcja literacka zaczynam nam nie wystarczać i pojawia się chęć zanurzenia się w świat potworów chodzących po naszym globie. Czasem jest to nasza zwykła ciekawość, czasem chęć poznania tego, co kryje się w mrocznych umysłach, a może czasem brakuje nam mocniejszej dawki strachu? Jeśli zatem chcielibyście wkroczyć w świat seryjnych morderców i zapoznać się z nimi bliżej to książka Michelle Kaminsky „Seryjni mordercy” będzie dobrym początkiem.

Michelle Kaminsky jest niezależną autorką i redaktorką, której teksty możecie znaleźć w amerykańskim „Forbesie” czy „LegalZoom”. Oddała w ręce czytelników książkę, która zaskakuje swoją budową. Autorka nie porwie nas zwartym tekstem, a dostarczy nam odpowiedzi na sto pięćdziesiąt pytań, które przybliżą nam świat seryjnych morderców. Pytania podzielone zostały na(DALEJ)