Recenzja książki: Remigiusz Mróz - Echo z otchłani - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Remigiusz Mróz - Echo z otchłani

Cykl: Chór zapomnianych głosów (tom 2)

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

 

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Nowa Ziemia

Echo z Otchłani” to kontynuacja powieści „Chór zapomnianych głosów”, wydanej po raz pierwszy w 2014 roku. I jeżeli ktoś chciałby zaczynać przygodę z Mrozem fantastą od drugiego tomu, to z pewnością wiele straci, a jeszcze więcej nie zrozumie. Części są ze sobą ściśle powiązane.

Powieść lawiruje między przeszłością, teraźniejszością a przyszłością. Trochę jest w kosmosie, a trochę na Ziemi, a czasami zawadzi też o inne planety. Podróż zaczynamy na orbicie Ziemi, statki powracają do macierzy po kilkusetletniej rozłące, nic nie poszło tak, jak miało, przyszłość, plany i wielkie nadzieje ludzkości związane z projektem Ara Maxima, o których mowa była w pierwszej części, musiały ulec zmianie. Statki wracają i zamiast pięknych miast i oceanów widzą Ziemię zasypaną piaskami pustyni rodem z filmów o Mad Maxie.

Remigiusz Mróz nie oszczędza swoich bohaterów. Jest ich wielu, jednak spośród nich najwięcej tekstu zabierają Håkon i Alhassan. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z fanatycznym(DALEJ)