Recenzja książki: Zaślepienie - Aga Lesiewicz - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Zaślepienie - Aga Lesiewicz

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl


Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Ktoś ciągle patrzy…

Stalking. Od kiedy został zdefiniowany jako przestępstwo coraz częściej staje się jednym z motywów literackich czy filmowych. Kiedyś znany jako obsesyjne nękanie gwiazd przez natarczywych fanów, dziś stalking może dotyczyć każdego z nas. Nękanie, nagabywanie i uprzykrzanie komuś życia w dzisiejszym cyfrowym świecie jest dużo bardziej ułatwione. Jak daleko może się posunąć stalker, o tym przeczytamy w powieści Agi Lesiewicz, naszej rodaczki na co dzień mieszkającej i tworzącej w Londynie.

Bohaterką „Zaślepienia” jest Kristin Ryder, młoda i obiecująca fotograficzka. Mieszka w modnym londyńskim lofcie ze swoim chłopakiem, streetartowym artystą Antonem, który dużo podróżuje, i z dwoma kotami. Kristin ma za sobą bogatą zawodową przeszłość – po studiach tworzyła wraz z przyjaciółką kontrowersyjne instalacje wizualne, później porzuciła artystyczne ambicje i na kilka lat została fotografem policyjnym, dokumentującym miejsca zbrodni. Obecnie zarabia na życie fotografując produkty do sklepów(Dalej)

 

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/4802000/4802505/589406-352x500.jpg