Recenzja książki: Alice Blanchard - Głód zabijania - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Alice Blanchard - Głód zabijania

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Kto zamordował moją siostrę?

Kate Wolfe jest psychoterapeutką dziecięcą. Kobieta w młodości została boleśnie doświadczona przez życie. Jej matka, która nie potrafiła poradzić sobie z trawiącą ją chorobą psychiczną, popełniła samobójstwo. Kilka lat później młodsza siostra Kate, Savannah, została brutalnie zamordowana. Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa wracają do terapeutki w różnych okolicznościach i nie pozwalają czerpać radości z codziennego życia. Dodatkowo nieuchronnie zbliża się termin wykonania wyroku śmierci na mężczyźnie skazanym za zabójstwo Savannah.

Jedna z jej nastoletnich pacjentek, pomimo sporych postępów w terapii, popełnia samobójstwo. Na pogrzebie dziewczyny Kate spotyka starego detektywa, który wiele lat wcześniej zajmował się sprawą zabójstwa jej siostry. Po rozmowie z mężczyzną zaczyna wątpić, czy ten, który za kilka dni straci życie w celi śmierci, jest rzeczywiście winien zarzucanej mu zbrodni. Kobieta postanawia zbadać sprawę na własną rękę. Jakie błędy i niedociągnięcia znajdzie w (Dalej)