Recenzja książki: Barbara Wysoczańska - Narzeczona nazisty - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Barbara Wysoczańska - Narzeczona nazisty

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Miłość w czasach nienawiści

„- A jednak mnie znalazłaś, więc teraz możesz już wracać do domu! – Hania ze złością machnęła ręką w stronę auta. Jego czarna karoseria lśniła bardziej niż eleganckie pantofle Niny. Nawet przypadkowi przechodnie odwracali głowy i przeglądali się pojazdowi. – Nie należymy do tego samego świata! Nie widzisz tego?! Czego ode mnie chcesz?”

Lubię czytać debiuty polskich autorów. To ekscytujący moment, kiedy bierzemy do ręki pierwszą książkę pisarza i zastanawiamy się, czego się po niej spodziewać. Czy zaskoczy nas jej styl? Czy odnajdziemy w niej nowe pomysły na fabułę? Czy zapamiętamy to nazwisko i będziemy wyczekiwać kolejnych pozycji pióra tego autora?
Podobne pytania towarzyszyły mi, kiedy brałem do ręki powieść Barbary Wysoczańskiej pod tytułem „Narzeczona nazisty”. Ukazała się ona nakładem wydawnictwa Filia. Mimo że książka liczy prawie sześćset stron, przeczytałem ją niemal jednym tchem.

Określiłbym ją mianem nieodkładanej. Składa się na to kilka elementów. Przypadł mi do gustu język i(DALEJ)