Recenzja książki: Królestwo ze szkła – Valentina Fast - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Królestwo ze szkła – Valentina Fast

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

 

I żyli długo i szczęśliwie?

(…)Rok 2130. Tatiana to sierota, którą wychowuje wujostwo – wymagająca i nieczuła na potrzeby dziewczynki ciotka oraz sympatyczny, jednak znajdujący się pod pantoflem żony wuj. Starsza siostra bohaterki wyprowadziła się, rozpoczęła własne życie u boku męża, aczkolwiek pragnie, by protagonistka u niej zamieszkała. Niestety każda próba przekonania do tego pomysły ciotki dziewczynek spełza na niczym. Wszystko zmienia się w momencie, kiedy ogłoszony zostaje nabór do Wyboru Księżnej – eliminacji, podczas których ma zostać wyłoniona wybranka następcy tronu. Ciotka Tatiany zrobi wszystko, by jej podopieczna wzięła udział w konkursie, zgodzi się nawet na przeprowadzkę bohaterki, jeśli ta tylko wykrzesa z siebie iskrę zainteresowania walką o księcia. Dziewczyna nie ma więc wyboru, a by zamieszkać ze starszą siostrą, musi wziąć udział w walce o serce następcy tronu.

Zadanie nie będzie jednak należało do najłatwiejszych, ponieważ protagonistka musi uwieść aż czterech kawalerów – jeden z nich(Dalej)