Recenzja książki: Maciej Klimarczyk - Śpiewaczka - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Maciej Klimarczyk - Śpiewaczka

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

 

Primadonna, która została zabójczynią

„- Doskonale! – wykrzyknął z radością. – Nie należy odkładać spraw na później. Jeśli właściwa energia jest tu i teraz, to trzeba ją chwytać, bo przeminie.

W drodze do domu Elizą targały silne emocje, mieszanina lęku i ekscytacji. To wtedy podjęła ostateczną decyzję i uświadomiła sobie, że Kruger właśnie wyznaczył datę swojej śmierci”.

Na polskim rynku kryminałów panuje prawdziwy tłok. Nie ma tygodnia bez nowej premiery. Każda z nich ma być najoryginalniejsza i najlepsza. Jednak im więcej tytułów przeczytanych za nami, tym bardziej uświadamiamy sobie, że naprawdę trudno o ciekawy debiut. Debiut, który przykuje uwagę czytelnika na dłużej i wzbudzi w nim silne emocje.

Właśnie z taką sytuacją mamy w przypadku powieści Macieja Klimarczyka pod intrygującym tytułem „Śpiewaczka”. Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Literackiego. Autor jest psychiatrą i seksuologiem, doktorem nauk medycznych. „Śpiewaczka” jest jego literackim debiutem. Debiutem bardzo udanym, dodajmy od razu.

Autor sięga po(DALEJ)