Recenzja książki: Maciej Szymanowicz - Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Maciej Szymanowicz - Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Czy wy wiecie, czy nie wiecie – krasnoludki są na świecie

Znowu nie możecie czegoś znaleźć, choć byliście pewni, że tu leżało? Guzik odpadł wam niespodziewanie od koszuli? I czy wczoraj przypadkiem dziury w serze nie były mniejsze? Jeśli owe sytuacje nie są wam obce, to możecie być pewni, że macie w domu krasnoludki. A skoro już te skrzaty buszują po waszych czterech kątach, to może warto poznać je bliżej? Z pomocą przyjdzie wam swego rodzaju encyklopedia krasnoludków – „Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty”. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy witają poranki z rozczochranymi włosami.

Pomysłodawcą i twórcą owej książki jest Maciej Szymanowski, autor wielu okładek i ilustracji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za ilustracje do książki „Asiunia” Joanny Papuzińskiej w 2011 roku otrzymał nagrodę miasta stołecznego Warszawy. Zdobył także nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka oraz nagrodę Festiwalu Literatury dla Dzieci w 2014 roku za ilustrację do książki Renaty Piątkowskiej „Wszystkie moje mamy”. Jest też autorem książki dla dzieci „Rok w(Dalej)