Recenzja książki: Magdalena Majcher - Finalistka - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Magdalena Majcher - Finalistka

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Obsesja

„Nie śmiał nawet marzyć o tym, że będą kiedyś razem, ale chciał, żeby chociaż z nim porozmawiała, żeby go zauważyła. W tamtej chwili miłość ustąpiła miejsca nienawiści, bo te dwa bieguny dzieli cienka granica. Jak ona mogła? Zniszczyła mu życie”.

Dziś wszyscy wiemy, co kryje się za pojęciem stalking. Jednak nie zawsze było to takie oczywiste. W latach 90. nikt nie myślał, aby za stalking kogoś karać. Tymczasem miłość czy zauroczenie, które przeradza się w obsesję, może być skrajnie niebezpieczne.

Przekonujemy się o tym, sięgając po najnowszą książkę Magdaleny Majcher pod tytułem „Finalistka”. Ukazała się ona nakładem Wydawnictwa W.A.B. Autorka jest doskonale znana czytelnikom ze swoich poprzednich powieści. Również dla mnie nie jest to pierwsze zetknięcie z jej twórczością. Stąd też wiele sobie po tej książce obiecywałem. Po skończonej lekturze sam sobie zadaję pytanie, czy aby nie za wiele.

Darek jest trzydziestokilkuletnim mężczyzną. Ciągle jednak mieszka z rodzicami i nigdy nie był w(DALEJ)