Recenzja książki: Simon Beckett – Wołanie grobu - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Simon Beckett – Wołanie grobu

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

Pogrzebane tajemnice

W czwartej części popularnego cyklu o antropologu sądowym Davidzie Hunterze główny bohater przyjeżdża do Dartmoor, by przyjrzeć się zwłokom, które odkryto w płytkim grobie na ponurym wrzosowisku. Wszystko wskazuje na to, że szczątki należą do jednej z ofiar seryjnego mordercy Jerome'a Monka. Ciał dwóch innych zabitych przez niego kobiet wciąż nie udało się odnaleźć i choć śledczy podejrzewają, że sprawca zakopał je gdzieś na wrzosowiskach, nie mają pojęcia, gdzie dokładnie powinni szukać.

Osiem lat później Monk ucieka z więzienia. Wszyscy członkowie ekipy policyjnej, która pracowała nad jego sprawą, muszą mieć się na baczności — niewykluczone, że bezwzględny psychopata będzie szukał zemsty. Hunter znów jedzie do Dartmoor — na prośbę dawnej znajomej. W miarę upływu czasu coraz bardziej zbliża się do prawdy o bestialskich zbrodniach.

Każdy, kto zetknął się już z twórczością Simona Becketta, wie, że ten pisarz potrafi przykuwać uwagę, budować napięcie i zaskakiwać czytelnika, ale dla(DALEJ)