Recenzja Książki: Stephen King - Billy Summers - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja Książki: Stephen King - Billy Summers

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej

„Opowieść o zagubionym człowieku” (cytat z książki „Billy Summers”)

To miało być ostatnie zlecenie. Jeden strzał i czas na emeryturę. Sprawa wydawała się prosta, a nagroda była niczego sobie. Kto lepiej by się do tego nadawał jak nie Billy Summers. Były snajper z Iraku, aktualnie pracujący w zawodzie płatnego zabójcy. Ale nie jest on pierwszym lepszym zabijaką. Ma swoje zasady i zabija tylko tych, którzy mają na swoim sumieniu znacznie gorsze przewinienia. A że nowo wybrany cel do aniołków nie należy to, ani Billy, ani czytelnicy, nie powinni widzieć problemu. Decyzja zatem podjęta, czas przystąpić do realizacji kontraktu. No cóż, los jednak lubi płatać figle, a w szczególności psuć dobrze zaplanowany plan. I jak możecie się domyślić, że coś idzie nie tak. No dobra bądźmy szczerzy, wszystko idzie nie tak.

Stephena Kinga nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Niepokonany mistrz powieści grozy, na dobre rozgościł się na półkach wielu biblioteczek. I choć można by mu zarzucić, że ostatnimi czasy zszedł ze ścieżki horroru i poszedł w innym kierunku, to(DALEJ)