Recenzja książki: Wtyczka - Duane Swierczynski - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Recenzja książki: Wtyczka - Duane Swierczynski

Na naszej stronie zapoznacie się Państwo z częścią recenzji, całość jest dostępna na stronie lubimyczytac.pl

Jeżeli ktoś z naszych czytelników chciałby zamieścić własną recenzję z przeczytanej książki, to oczywiście serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze recenzje filmowe w kolejności alfabetycznej


 

Wciągać nosem. Działanie natychmiastowe

Czy bycie najbardziej odpowiedzialnym uczestnikiem studenckiej imprezy, który jako jedyny z całego towarzystwa zachowuje względną trzeźwość, może wpakować nas w kłopoty? O ironio. Oczywiście, że tak. I to w tarapaty przez wielkie „T”. W szczegółach ten niesprawiedliwy, antyabstynencyjny scenariusz rozwija Duane Swierczynski czyniąc go punktem zapalnym odświeżającej powieści sensacyjnej pt. „Wtyczka”. Kiedy poproszona o podwózkę Sarie zamyka drzwi do auta, swoje zorganizowane, spokojne życie wyróżniającej się studentki widzi po raz ostatni. Odpalając silnik – choć na razie nie jest tego świadoma – wyrusza w drogę, która rzuci ją w sam środek przestępczego półświatka Filadelfii. A czytelnika poprowadzi przez idealnie kręte, wyboiste i zaskakujące meandry wartkiej akcji zatopionej w przystępnym stylu i całym morzu błyskotliwego humoru.

Miało chodzić tylko o odebranie potrzebnej książki. Okazuje się jednak, że podwożony przez Sarie znajomy (co pewnie istotne, bohaterka nie obraziłaby się(Dalej)