Tucholanka CUP-2019 wygrała Fala Świekatowo - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Tucholanka CUP-2019 wygrała Fala Świekatowo

Piłka nożna – turniej młodzików

W ramach rewizyty sportowej zaprzyjaźnionych Klubów Concordia Lübtheen (Niemcy) i Tucholanki Tuchola odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików Tucholanka CUP – 2019. Zawody odbyły się w Tucholi na Stadionie Miejskim OSiR.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn: Concordia Lübtheen, Fala Świekatowo, Krajna Sępólno Krajeńskie, Victoria Śliwice i cztery drużyny Tucholanki Tuchola.

Materiał: alejasportowa.pl

Zawody odbyły się w dwóch grupach a następnie rozegrano półfinały i finały. Mecze sędziowali: Henryk Sala, Bartosz Burkiewicz, Marcin Bieliński, Maciej Pychowski, Krzysztof Żuraw, Łukasz Linda i Przemysław Podlewski.

Turniej bardzo udany organizacyjnie i wspaniała zabawa sportowa dla ponad 100 zawodników. Mecze na zawodach odbywały się na dwóch boiskach płyty głównej w sportowej rywalizacji. Już eliminacje w grupach pokazały, że w walce zwycięstwo w tym turnieju było kilku faworytów – Fala Świekatowo, Krajna Sępólno Krajeńskie i dwie drużyny Tucholanki.

W półfinale w spotkaniu Tucholanki „Czerwoni” – Krajna Sępólno Krajeńskie o zwycięstwie musiały decydować rzuty karne a wygrała je Tucholanka 4:3. Także w meczu finałowym o I miejsce znowu wynik remisowy i decydowały rzuty karne. Tutaj już zdecydowanie lepszymi okazali się młodzi piłkarze Fali Świekatowo i wygrali konkurs 3:1. Tak, więc triumfatorem turnieju Tucholanka CUP-2019 została drużyna UKS Fala Świekatowo, przed Tucholanką „Czerwoni”, Tucholanką 2005 i Krajną Sępólno Krajeńskie

Wyniki


Written by