Udany początek sezonu drużyn Tucholanki Bór Tuchola - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Udany początek sezonu drużyn Tucholanki Bór Tuchola

Materiał: alejasportowa.pl
 
 

Piłka nożna kobiet – ligi młodzieżowe

W ciągu dwóch tygodni piłkarki Tucholanki Bór rozegrały cztery spotkania ligowe i wszystkie wygrały. Drużyny dziewcząt grają w kategoriach młodzików chłopców D1 i D2.

Kategoria D1

Cis Cekcyn – Tucholanka II Bór Tuchola 1:2 (0:0)

Bramki dla Tucholanki II Bór zdobyły: Dominka Rossek i Laura Włoch.

W ubiegłym tygodniu rocznikiem starsze grały w Cekcynie z miejscowym Cisem i wygrały 2:1 a bramki strzeliły: Dominika Rossek i Laura Włoch. Mecz z dużą przewagą dziewczyn, lecz grały mało skutecznie. Można było to nazwać konkursem celowanie w bramkarza. Miejscowy bramkarz miał bardzo wiele szczęścia w tym spotkaniu i to On uratował cekcynian od większej przegranej.

Tucholanka Bór grała w składzie: Radziejewska – Włoch, D. Rossek, N.Rossek, P. Gwizdała, Rekowska, Reichelt, Koczalska, A. Gwizdała. Na zmiany wchodziły: Podlewska, Kałużna, Grzegorek, Borucka. Trener Marek Zienkiewicz.

 

Tucholanka II Bór Tuchola – Start Warlubie 10:0 (4:0)

Bramki: Patrycja Gwizdała – 4, Oliwia Sikorska – 3, Martyna Szymańska, Dominika Rossek i Laura Włoch po 1.

W niedzielę 29 sierpnia tucholanki podejmowały zespół chłopców Startu Warlubie. W tym spotkaniu drużyna chłopców nie miała nic do powiedzenia i przegrała z tucholskimi dziewczynami aż 10:0 (4:0). Piłkarki Tucholanki Bór dominowały na całym boisku i dały chłopcom pograć i same strzeliły sporo bramek. Gdyby celność tucholanek była pewniejsza to wynik spotkania byłby o wiele wyższy. W tym meczu formą strzelecką popisała się kapitan zespołu Patrycja Gwizdała, która zdobyła 4 gole. Także Oliwia Sikorska wspaniale zagrała strzeliła 3 gole i asystowała przy jednej.

DALEJ

Written by