Więcbork zaprasza na Super Puchar Krajny - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Więcbork zaprasza na Super Puchar Krajny

8 października w Więcborku, odbędzie się turniej sportowy o Super Puchar Krajny. Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Więcborka Waldemara Kuszewskiego.

Turniej będzie rozgrywany wg obowiązujących przepisów gry - Baszka Méster Sport, w 3 kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. Podczas Super Pucharu Krajny, zostanie rozegranych 5 rund. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o 40 pucharów oraz nagród rzeczowych. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. Organizator przygotował nagrodę główną w kategorii open w postaci telewizora.

Gospodarzem turnieju jest zespół BEMIX Więcbork i ich charyzmatyczny kapitan Benedykt Mieszczak, którzy wspólnie odnoszą liczne sukcesy na turniejach sportowych. Należy podkreślić, że w tegorocznych rozgrywkach Masters Polska 2017, zawodnicy z Krajny biją się o czołowe lokaty i będą do końca liczyć się w poszczególnych rankingach.

Turniej Super Puchar Krajny zostanie rozegrany w Zespole Szkół (dawne Gimnazjum) w Więcborku, ul. Aleja 600-lecia 4 (wjazd od ul. Dworcowej). Drużyny do turnieju - czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy: 8 października 2017 r., zapisy, godz. 12 – 12/50. Turniej sportowy godz. 13/10.

Na turniej sportowy o Super Puchar Krajny w karcianą Baśkę, zaprasza Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski i Benedykt Mieszczak, właściciel PW BEMIX, którzy patronują wydarzeniu.

Współorganizatorem Super Pucharu Krajny, jest BEMIX Więcbork