Wszystko wszędzie naraz – dwa fantastyczne plakaty (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Wszystko wszędzie naraz – dwa fantastyczne plakaty (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne BestFilm
 
25 marca 2022 – równocześnie z premierą amerykańską wprowadzamy do kin „Wszystko wszędzie naraz” – nowe multiwersum od Studia A24 i reżyserskiego duetu Daniels.

Przedstawiamy Państwu dwa plakaty do filmu. Jeden z nich to plakat który trafi do kin, drugi, autorstwa Jamesa Jeana (jamesjean.com) to plakat kolekcjonerski. My jesteśmy fanami każdego z nich!
 
Download images

Pochodzący z Tajwanu James Jean (1979) tworzy ilustracje, które są połączeniem różnych wszechświatów zamieszkałych przez fantastyczne istoty, w których technologia, przyroda
i codzienne krajobrazy łączą się w harmonii. Mieszkający w Los Angeles artysta zajmuje się głównie malarstwem i rysunkiem. Ukończył Szkołę Sztuk Wizualnych w Nowym Jorku, od 2001 roku ilustrował między innymi okładki DC Comics i Marvel Comics, za które otrzymał wiele prestiżowych nagród.

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction.

Borykająca się z trudami codzienności Evelyn Wang (Michelle Yeoh), natrafia na klucz do multiwersum, gdzie może odkryć wszystkie swoje drogi życiowe, których nie wybrała: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko, czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze - jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście!

W obsadzie „Wszystko wszędzie naraz” znaleźli się m.in. Michelle Yeoh (Przyczajony tygrys, ukryty smok, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), James Hong (Łowca androidów, Chinatown), Jonathan Ke Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies) oraz Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Rybka zwana Wandą).

Film otworzy SXSW Film Festival w Austin.

                                                              ZWIASTUN

Download images