Zac Efron błyszczy w ZŁOCIE – już od piątku na vod! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Zac Efron błyszczy w ZŁOCIE – już od piątku na vod! (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne BestFilm
 
Już od piątku (09.09) na platformy streamingowe trafi „Złoto” - trzymający w napięciu thriller z kolejną nieoczywistą rolą Zaca Efrona.
Film będzie można zobaczyć na platformach: VOD.pl, Chili, Premiery Canal+, Rakuten TV, Mojeekino.pl, TVP VOD, Playnow.pl, Polsat Box Go i Cineman.

„Złoto” opowiada o dwóch mężczyznach, którzy podróżując przez pustynię natrafiają na największą bryłę złota, jaka dotychczas została odkryta. Postanawiają, że zabezpieczą złoto
i je wydobędą. Ich plan wymaga, aby jeden z mężczyzn pojechał po sprzęt, a drugi został, aby bronić odkrycia… za wszelką cenę.

Jak mówi reżyser filmu Anthony Hayes - „Złoto” to thriller najwyższej próby To film
o przetrwaniu. To dramat. To niemal western. To film przygodowy. Jednak przede wszystkim to ostrzeżenie dla nas, aby nie wierzyć ślepo w to, że bogactwo sprawi, że zmienimy sposób, w jaki postrzegamy siebie.

„Złoto” kręcono w południowej Australii. W obsadzie obok Zaca Efrona i Anthony’ego Heyesa zobaczymy również Susie Porter.

To kolejna po „Podłym, okrutnym, złym” nieoczywista rola Zaca Efrona, przełamująca jego aktorski wizerunek. Anthony Heyes: Najbardziej w Zacu podoba mi się to, że chętnie próbuje nowych rzeczy. Dla niego ta rola była czymś zupełnie innym. To trudna rola w trudnym środowisku, pośród wymagających żywiołów. Nie mogłem sobie wyobrazić do tej roli nikogo lepszego. Był tam całym sobą, leżał na ziemi w 50-stopniowym upale, przez wiele kolejnych dni i tygodni.
Jego występ w tym filmie jest fenomenalny. To coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem
w jego wykonaniu. Jego rola jest bardzo dramatyczna, a Zac potrafił przez cały czas utrzymać jej intensywność. Myślę, że widzowie będą zaskoczeni. To coś niesamowitego. Jestem wdzięczny, że przekazał nam tę energię, pozytywne nastawienie i wraz ze mną zanurzył się
w tej historii.

                                          ZWIASTUN VOD

Download images