Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Lodowisko już gotowe!
Czytaj całość
Na tydzień przed feriami Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi udostępnił dla wszystkich miłośników ślizgania na łyżwach, specjalnie przygotowane lodowisko. Tafla znajduje się przy hali widowiskowo-sportowej, za sztucznym boiskiem piłkarskim. Zapraszamy do korzystania z tej niezwykle atrakcyjnej formy ruchu. Lodowisko będzie oświetlone a jeździć można od godzin porannych do godz. 21.00


(mat. OSiR) ...
Policjanci zatrzymali oszusta, który posiadał broń i amunicję (FOTO / WIDEO)
Czytaj całość
Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca okolic Tucholi, który podejrzany jest o kierowanie grupą przestępczą zajmującą się wyłudzeniami kredytów. W miejscu ukrywania się mężczyzny funkcjonariusze znaleźli kilka rodzajów broni, ponad tysiąc sztuk amunicji. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 15 zarzutów. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Gdyńscy policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości gospodarczej od kilku miesięcy poszukiwali 46 – latka, k...
Recenzja filmowa: Stoker
Czytaj całość
Proponujemy Państwu recenzję dramatu produkcji USA / Wielka Brytania, który zadebiutował na ekranie 20 stycznia 2013 roku. Na ekrany polskich kin wszedł 10 maja 2013 roku.

Poprzednie recenzje:  Życie Pi, Sęp, Lincoln, Operacja Argo, Niemożliwe,  Nędznicy, Miłość, Intruz, Piękne istoty, Jurassic Park 3D, Wróg numer jeden, Układ zamknięty, Django, Iron Man 3, Drogówka, Wielki Gatsby, Tylko Bóg wybacza, Poradnik pozytywnego myślenia, Drugie oblicze, Światła wielkiego miasta, Atlas chmur, Kac Vegas 3, Projekt X, Iluzja, Eli...
Białe Wakacje w TOK
Czytaj całość
Wszyatkie chętne dzieci zapraszamy do udziału w Białych Wakacjach, które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych - 10-14.02.2014r. Organizatorami są Tucholski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Via Natura w Tucholi.Program:
II tydzień - 10 - 14 II 2014r.
Codziennie - 10,11,12,13,14 II w godz. 11.00-15.00
- dla dzieci i młodzieży - Wakacyjny salon gier: tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj, bilard, gry planszowe

ponadto
10 I (poniedziałek)
godz. 11.00-12.00, sala widowiskowa...
Opóźnienia pociągów w całej Polsce. Gdzie w regionie? Sprawdź
Czytaj całość
Niesprzyjające warunki atmosferyczne powodują opóźnienia pociągów w całej Polsce. Na szczęście w regionie opóźnienia zdarzają się rzadko i nie są aż tak duże.

Planując podróż, warto skorzystać ze strony infopasazer.intercity.pl, na której można sprawdzić wielkość ewentualnych opóźnień pociągów.


(red.) ...
Pierwsze rozstrzygnięcia konkursu ofert gminy Tuchola
Czytaj całość
Przyznano dotacje dla organizacji pozarządowych i innych uprawnionych podmiotów w sferze „Przeciwdziałanie patologiom społecznym i uzależnieniom”.

Powołana przez Burmistrza Tucholi Komisja zaopiniowała przedłożone do rozpatrzenia oferty na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w 2014 roku w sferze „Przeciwdziałanie patologiom społecznym i uzależnieniom". Złożonych zostało 17 ofert, które wpłynęły od 11 organizacji i podmiotów prowadzących dzia...
Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora Jesień
Czytaj całość
W czwartkowe popołudnie seniorzy KS Jesień spotkali się z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się sprawami organizacyjnymi, a potem przyszedł czas na przyjemności.

Artystyczne dusze Klubu podzieliły się swoją twórczością, poopowiadano dowcipy, a także pogawędzono przy herbatce, kawce i świeżutkich chruścikach. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia i pogody ducha na każdy dzień.

Galeria zdjęć dostępna: TUTAJ

(mat. tok.tuchola.pl) ...
369 kręgli Leszka Kłoska w V rundzie
Czytaj całość
KRĘGLE – LIGA GMINNA

Rozegrano V rundę rozgrywek Gminnej Ligi Kręglarskiej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi. Zespołowo wygrała drużyna Hydrobigu – 1043 pkt., przed Hydromatem I - 1018 pkt. i Czarnymi Końmi - 1014 pkt. Indywidualnie wśród mężczyzn najlepiej strącał kręgle Leszek Kłosek (Borex) – 369 pkt. Natomiast wśród kobiet najlepiej kulała Natalia Kisielewska (Borex) – 348 pkt.

Po V rundach zespołowo prowadzi Hydrobig – 5135 pkt., przed Hydrotorbisem I – 5115 pkt....
Daty, daty, daty: 20 -€“ 26 stycznia
Czytaj całość
Dzisiaj kolejny odcinek cyklu: „Daty, daty, daty,”obejmujący dni od 20 do 26 stycznia, w którym chcemy przypomnieć wydarzenia, fakty i ludzi z naszej lokalnej historii, zarówno tej odległej, jak i tej nam bliższej. Mamy nadzieję, że z czasem materiał zostanie uzupełniony o to, czego nie ujęliśmy, a co warte jest przypomnienia.

Do tego cyklu wybraliśmy oczywiście tylko takie wydarzenia, których znana jest nam ich data dzienna. „Daty, daty , daty” będą się ukazywać w poniedziałki i będą powtarzane w czwartki, w o...
Nie ma telefonu ani pieniędzy
Czytaj całość
Mieszkanka powiatu tucholskiego chciała kupić telefon komórkowy. Zakupu dokonywała za pośrednictwem portalu internetowego. Niestety, kobieta została oszukana więc zgłosiła sprawę policjantom.

Wczoraj (22.01) 55-letnia mieszkanka powiatu tucholskiego zgłosiła policjantom oszustwo. Kobieta za pośrednictwem portalu internetowego chciała kupić telefon komórkowy. W listopadzie ubiegłego roku wpłaciła sprzedawcy prawie 180 złotych. Do wczoraj nie otrzymała zamówionego telefonu ani zwrotu pieniędzy, a ze sprzedawcą urwał się kontakt. Pol...
Wybierz stronę: |<  <<  <  556  557  558  559  560  561  562  563  564  565  566    >  >>  >|