Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Padł rekord złowionych ryb
Czytaj całość
WĘDKARSTWO – XV TURNIEJ WĘDKARSKI Z OKAZJI „DNI GMINY CEKCYN”

Działacze koła wędkarskiego nr 76 już po raz 15 zorganizowali konkurs wędkarski dla dorosłych jak również dla dzieci. Zawody odbyły się nad pięknie zagospodarowanym jeziorem Wielkim Cekcyńskim.

Stanowiska dla zawodników były przygotowane wzdłuż deptaka nadjeziornego, co uatrakcyjniło tą imprezę. Spora grupa kibiców i sympatyków wędkarstwa mogło podziwiać przez ponad trzy godziny sprawne zanęcanie i łowienie ryb. W zawodach wzię...
Zmierzą się z najlepszymi
Czytaj całość
Już w najbliższą sobotę (3.08) w Koszalinie rozpocznie się druga runda serii DriftOpen. Tradycyjnie zawody DriftOpen będą połączone z Driftingowym Pucharem Polski, w którym zawodnicy nie posiadający licencji DMP będą mogli zdobyć ważne punkty potrzebne do jej uzyskania.

Na zawodach nie zabraknie kierowców z Inzu Drift Team. Tucholski team reprezentować będą Michał Kłosowski oraz Darek Imbiorowicz. Będą oni rywalizować z zawodnikami ze ścisłej polskiej czołówki, odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej.

W sob...
Puchar Borów Tucholskich dla Malborka
Czytaj całość
W Tucholi odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Borów Tucholskich. W turnieju wzięło udział 8 zespołów z województw: pomorskiego (2 drużyny), zachodnio-pomorskiego (2 drużyny), wielkopolskiego (2 drużyny) i kujawsko-pomorskiego (2 drużyny).

Zawody organizowali działacze Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego Tucholanka: Marek Zienkiewicz, Piotr Budzyński i Henryk Sala. Turniej rozegrano w dniach 19-20 lipca.

Rywalizacja drużyn w tym turnieju przebiegała na wysokim poziomie sportowym i organiz...
Podium coraz bliżej (AKTUALIZACJA FOTO)
Czytaj całość
Trzecia runda Driftingowego Pucharu Bałtyku w Koszalinie była tym razem pechowa dla Michała Kłosowskiego i Darka Imbiorowicza, tucholskich kierowców z Inzu Drift Team. Surowe oceny sędziów i kolizja jednego z teamowych aut, spowodowały, że drifterzy z Tucholi nie stanęli na podium, a to jest coraz bardziej realne.

Pierwszego dnia rywalizacji, pomimo surowych ocen sędziów udało się zakwalifikować do kolejnego, niedzielnego etapu zawodów. Po zaciętej walce na koszalińskim torze, Dariusz Imbiorowicz uplasował się na siódmej poz...
IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet (program turnieju)
Czytaj całość
PROGRAM TURNIEJU O PUCHAR BORÓW TUCHOLSKICH (19-20 lipiec) na boisku "Orlik" przy ulicy Pocztowej

IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar 54. Dni Borów Tucholskich.

Turniej odbędzie się na obiekcie „Orlika” przy ul. Pocztowej w dniach 19-20 lipca.
W turnieju weźmie udział 8 drużyn z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i wielkopolskiego.

Grupa A               ...
Błękitna Wstęga Brdy - wyniki
Czytaj całość
W dniach 12 - 14 lipca Stowarzyszenie Via Natura zorganizowało otwarte zawody kajakowe "O Błękitną Wstęgę Brdy 2013". Trzydniowe regaty odbywały się w malowniczych terenach Borów Tucholskich na rzece Brda. Komandorem pierwszego spływu był Zbigniew Wodecki.

W pierwszym dniu zawodnicy płynęli precyzyjnie na czas na odcinku 17 kilometrów trasą Mylof - Brda, w drugim dniu zmagań, w okolicach miejscowości Brda odbył się slalom między bramkami na odcinku 1 kilometra. W ostatnim dniu zawodów na odcinku 11 km (trasa: Brda - Woziwoda) ...
Ruszają zapisy do IV Biegu św. Huberta
Czytaj całość
Ruszyły zapisy do IV Biegu św. Huberta i IV Rajdu Nordic Walking. W tym roku z okazji 90 lecia Polskiego Związku Łowieckiego odbędą się również w ramach Biegu św. Huberta I Mistrzostwa Myśliwych na dystansie 15 km.

Czeka nas zatem spora dawka emocji tym bardziej, że z roku na rok zwiększa się ilość uczestniczących w zawodach biegaczy. Do Tucholi co roku przyjeżdżają zawodnicy z całego kraju a dwóch ostatnich edycjach odnotowaliśmy również udział zawodników zagranicznych.

Większość miast w Polsce, promuje ...
Marta Krawczyńska i Dawid Klaybor triumfatorami I Mili Tucholskiej
Czytaj całość
Brązowi Medaliści Mistrzostw Polski wygrali w swoich kategoriach biegi główne reaktywowanej po 4 latach Mili Tucholskiej.

Marta Krawczyńska z Malborka, brązowa medalistka w przełajach z 2011 i reprezentantka Polski w tej konkurencji nie miała sobie równych na bieżni stadionu Tucholskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od początku dystansu, nie zagrożona, powiększając z każdym okrążeniem przewagę, jako pierwsza przecięła linię mety uzyskując czas 5.08.98. Jako druga zameldowała się reprezentująca LUKS Serock, Patrycja Kuta, która o ki...
Aqua-Impex Cup: Puchar dla PTZN Bydgoszcz (FOTO)
Czytaj całość
W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tucholi rozegrano trzecią już edycję Turnieju Piłki Nożnej Ulicznej "Aqua-Impex Cup". W rozgrywkach wzięło udział dziesięć drużyn z całego kraju, wśród nich także reprezentacje Polski w Piłce Nożnej Ulicznej.

Oto szczegółowe wyniki turnieju:
I miejsce (po rzutach karnych) PTZN Bydgoszcz
II miejsce Serce Warszawa
II miejsce Hetmania
IV miejsce Aqua Imprex
V miejsce Reprezentacja Polski "B"
VI miejsce Ramiel Bydgoszcz
VII miejsce Reprezenta...
Za nami Europejskie Mistrzostwa Drwali w Tucholi (FOTO)
Czytaj całość
Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi wraz z Nadleśnictwem Trzebciny w dniach 5 i 6 lipca zorganizowali Europejskie Mistrzostwa Drwali w Tucholi.

Zawody rozegrane zostały w 5 konkurencjach: I etap - 5 lipca, na terenie Nadleśnictwa Trzeciny dotyczył ścinki drzew, etap nie był przeznaczony dla publiczności. Podczas II etapu, 6 lipca zawodnicy zmierzyli się w takich konkurencjach jak: przygotowanie pilarki do pracy, złożona przerzynka kłód,  dokładność przerzynki oraz okrzesywanie.


Złożona przerzynka kł&oacu...
Wybierz stronę: |<  <<  <  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50    >  >|