Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
56 Dni Borów Tucholskich - zobacz program imprez
Czytaj całość
W materiałach do 8 sesji Rady Miejskiej w Tucholi, która odbędzie się w piątek, 29 maja 2015 roku, Znalazł się program 56 Dni Borów Tucholskich, który prezentujemy poniżej.
 
Burmistrz Tucholi
w imieniu Komitetu Organizacyjnego
zaprasza na:
56. DNI BORÓW TUCHOLSKICH
3 – 19 LIPCA 2015 r.
Patronat honorowy:
Teresa Piotrowska – Minister Spraw Wewnętrznych

„Przyjeżdżajcie! Las Was powita, a ludzie ugoszczą”.
3 lipca (piątek)
Jubileusz Via Natury
Czytaj całość
W tym roku mija 10 rocznica powstania Stowarzyszenia „Via Natura”. Z tej okazji, w dniu 11 lipca 2015 roku zaplanowano spotkanie członków i sympatyków Stowarzyszenia, połączone z koncertem na tucholskim rynku naszych przyjaciół: Zbigniewa Wodeckiego, Grażyny Nity, Roberta Janowskiego oraz Agaty Młynarskiej.

W związku z jubileuszem, bardzo proszę o kontakt wszystkich stypendystów (ze względów organizacyjnych do dnia 18 czerwca 2015 roku), którzy brali udział w akcji stypendialnej, organizowanej przez Stowarzyszen...
Powiatowy Dzień Dziecka 2015 - zapraszamy!
Czytaj całość
23 maja 2015r. na terenie ZSLiT oraz ZAZ (ul. Świecka 89a w Tucholi) zapraszamy na Powiatowy Dzień Dziecka pod hasłem "W rodzinie moc" połączony z Dniem Rodzicielstwa Zastępczego oraz Przeglądem Twórczości Osób Niepełnosprawnych.
(mat. powiat.tuchola.pl) ...
Dzień Dziecka w Tucholi
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 31 maja (niedziela) br. w godzinach 15.00 - 19.00 na Placu Zamkowym w Tucholi.

W programie:

- koncert galowy laureatów 37. Spotkań z Piosenką Dziecięcą
- przedstawienie Teatru Ulicznego „Cztery żywioły” z Chojnic
- piknik ekologiczny, konkursy, zabawy plastyczne
- wesołe miasteczko, gokarty(mat. tuchola.pl) ...
XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek – obchody w Tucholi
Czytaj całość
Rusza XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Potrwa od 8 do 15 maja 2015 r. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla czytelników kilka propozycji.

12 maja (wtorek) o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż malarstwa Justyny Wojciechowskiej, z kolei 13 maja (środa), również o godz. 17:00, w tucholskiej bibliotece gościć będzie Halina Kunicka.

W programie XII Tygodnia Bibliotek również:

- Noc w bibliotece dla najmłodszych (8/9 maja 2015 r.)
- Włodarze czytają dzieciom – 14 maja (...
Zapraszamy na Dzień Ziemi
Czytaj całość
Zapraszamy 16 maja do Parku Zamkowego za Urzędem Miejskim w Tucholi na Dzień Ziemi. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 14.00.

W programie:
- edukacja leśna
- zbiórka surowców wtórnych i eletroodpadów
- znakowanie rowerów
- występ zespołu folkowego Zgagafari(mat. tok.tuchola.pl) ...
Majówka z kulturą Indian w Tucholi
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na festyn kulturalno - rekreacyjny pn. `Majówka z kulturą Indian`, który odbędzie się 3 maja 2015r. w godzinach 16.00 - 19.30 w Parku Zamkowym (za Urzędem Miejskim w Tucholi).

W programie:
- występy artystyczne z udziałem wokalistów i Chóru Radosna Jesień z TOK, dzieci z Przedszkola nr 1, zespołu wokalnego Wiolinki ze SP nr 1 w Tucholi, oraz Patryka Singera
- prezentacja kultury Indian Ameryki Północnej w wykonaniu grupy Preria
- konkurencje indiańskie, strażackie dla dz...
„Jesień 1939 roku” - spotkanie z W. Trzeciakowskim w tucholskiej bibliotece
Czytaj całość
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi zaprasza 23 kwietnia o godz. 11.00 na spotkanie „Jesień 1939 roku” z Wiesławem Trzeciakowskim, pisarzem i publicystą historycznym, autorem m.in. książki dokumentalno-historycznej „Śmierć w Bydgoszczy 1939 – 1945”.
(mat. tuchola.pl) ...
Sztuka pt. "Wszystko przez judasza" w TOK
Czytaj całość
Teatr Palladium z Warszawy oraz Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza 28 maja o godz. 18.00 na spektakl pt. `Wszystko przez judasza`. Bilety w cenie 60zł są dostępne w TOK. "Wszystko przez judasza" to komedia kryminalna z wartką intrygą i zaskakującym epilogiem.

Do czego służy mały otwór w drzwiach i co ma wspólnego z intrygą?

w tej sztuce znajdziecie odpowiedź na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błysko...
Kamil Bednarek wystąpi w Tucholi
Czytaj całość
W sobotę 25 kwietnia w Tucholskim Ośrodku Kultury gościć będziemy Kamila Bednarka. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, a bilety będą do nabycia w Tucholskim Ośrodku Kultury od poniedziałku 16 marca w cenie 35 zł (w dniu koncertu 40 zł) oraz przez portal Ticketpro.

Zobacz również: Kamil Bednarek wystąpi w TOK

(mat. tok.tuchola.pl) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48    >  >>  >|