Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Złoto - od jutra w kinach! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   Już jutro na ekrany polskich kin trafi „Złoto”, trzymający w napięciu thriller z kolejną nieoczywistą rolą Zaca Efrona.

„Złoto” opowiada o dwóch mężczyznach, którzy podróżując przez pustynię natrafiają na największą bryłę złota, jaka dotychczas została odkryta. Postanawiają, że zabezpieczą złoto
i je wydobędą. Ich plan wymaga, aby jeden z mężczyzn pojechał po sprzęt, a drugi został, aby bronić odkrycia… za wszelką cenę.
Jak m&oac...
Borowiacy na szlaku: Od Joannitów do Norbertanek (ZDJĘCIA)
Czytaj całość
Materiał: tuchola.pl   ZDJĘCIA 14 maja (2022)., gdy w całym kraju organizowana była NOC w MUZEUM, członkowie Borowiackiego Towarzystwa Kultury zaplanowali na tę datę DZIEŃ w MUZEACH. Była to wycieczka edukacyjna szlakiem od dawnego gniazda Joannitów w Skarszewach po zespół poklasztorny Norbertanek w Żukowie. Po drodze były Kartuzy z niezwykle atrakcyjnym miejscem, jakim jest Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera. Tak to też nasza całodzienna bogata lekcja historii wpisała się w słowa ks. Bernarda Sychty, autora &bdqu...
MBP w Tucholi: Recital Dariusza Krygowskiego pt. Płynie czas (zdjęcia)
Czytaj całość
Materiał: mbp.tuchola.pl   W czasie trwania XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Świat w jednym miejscu”, w środowe popołudnie 11 maja 2022 r. uhonorowaliśmy naszych najlepszych czytelników. Corocznie najaktywniejsi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi im. Aleksandra Janty-Połczyńskiego otrzymują dyplomy Mistrzów Czytelnictwa oraz nagrody książkowe. W tym roku wśród najmłodszych czytelników wyróżnieni zostali:
Krzysztof Talkowski, Alicja Nowicka, Alan Peddie Peddi...
Zac Efron o roli w filmie ZŁOTO – w kinach od 20 maja.
Czytaj całość
Już 20 maja na ekrany kin trafi „Złoto”, w którym główną rolę zagrał Zac Efron, jeden z najbardziej rozchwytywanych talentów Hollywood.

Rola w „Złocie” przełamuje jego hollywoodzki wizerunek. Jak mówi reżyser Anthony Hayes: To coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem w jego wykonaniu. Jego rola jest bardzo dramatyczna, a Zac potrafił przez cały czas utrzymać jej intensywność. Myślę, że widzowie będą zaskoczeni. To coś niesamowitego. Jestem wdzięczny, że przekazał nam tę energię, pozytywne nastawi...
Opera Nova - Plakaty ALICJA W KRAINIE CZARÓW do nabycia
Czytaj całość
Materiał przesłany W Butiku Operowym w holu Opery Nova nabywać można piękne plakaty do nowego spektaklu baletowego „Alicja w Krainie Czarów”. Przedstawienie zapowiada się niezwykle okazale, a plakat może być oryginalną ozdobą dziecięcego pokoju i prezentem na  Dzień Dziecka. Cena 10 zł.
  ...
ENNIO, reż. Giuseppe Tornatore w kinach od 6 lipca! (ZWIASTUN i PLAKAT)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   6 lipca mija druga rocznica śmierci wybitnego kompozytora i twórcy muzyki filmowej – Ennio Morricone. W tym właśnie dniu do kin trafi „Ennio” – wyjątkowo osobisty film w reżyserii Giuseppe Torantore, zaufanego współpracownika i przyjaciela Maestra. „Ennio” miał światową premierę podczas zeszłorocznego MFF w Wenecji.

Ennio Morricone - laureat Honorowego Oscara, Honorowego Złotego Lwa w Wenecji, trzech Złotych Globów, sześciu Nagród BAFTA, trzech Nagr&oac...
TOK: Koncert Młodych Talentów
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl   Dzisiaj (3 maja 2022), na tucholskim rynku odbył się Koncert Młodych Talentów. Podczas wydarzenia wystąpili młodzi artyści, którzy niedawno w Tucholskim Ośrodku Kultury wzięli udział w warsztatach wokalnych z Magdaleną Ptaszyńską. Na scenie zaprezentowali się: Kamil Kosowski, Blanka Poświata, Marta Wojtas, Zosia Tyblewska, Amelia Zwolińska, Lena Balcerowska, Małgorzata Browarska, Antonina Łęgowik, Emilia Zwolińska oraz Alina Husak z Ukrainy, która wzruszyła nas swoim wykonaniem „Modlitwy za Ukrai...
Muzeum Borów Tucholskich: Masz już plany na majowy weekend?
Czytaj całość
Materiał przesłany z Muzeum Borów Tucholskich   „Masz już plany na majowy weekend?
Jeśli nie to zapraszamy do spędzenia wolnego czasu na zwiedzaniu Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi, ul. Podgórna 3, które po przerwie remontowej wznawia swoją działalność.
Harmonogram otwarcia w weekend majowy przedstawia się następująco:
30 kwietnia od 10:00 do 16:00
1 maja od 10:00 do 16:00
2 maja od 8:00 do 16:00
4 maja od 8:00 do 16:00
5 maja od 8:00 do 16:00
6 maja od 8:0...
Sekret Madeleine Collins - w kinach od 17 czerwca (zwiastun i plakat)
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   Dzień dobry, z przyjemnością prezentuję Państwu kolejny film z naszego repertuaru.

17 czerwca wprowadzimy do kin utkany z hitchcockowskich motywów thriller „Sekret Madeleine Collins”, z Virginie Efirą w roli głównej. Film – swoją mistrzowsko rozwijającą się i zaskakującą niespodziewanymi zwrotami historią – zachwycił widzów i krytyków festiwalu w Wenecji.

                      &n...
Zakończył się pierwszy okres zdjęciowy na planie komedii romantycznej CAŁY TEN SEKS
Czytaj całość
Materiały promocyjne BestFilm   W połowie kwietnia zakończył się pierwszy okres zdjęciowy na planie komedii romantycznej „Cały ten seks”, której producentami są Best Film, Monolith Filmsi Ekipa. Filmowcy powrócą na plan w czerwcu, by nakręcić sceny plenerowe.

„Cały ten seks” to komedia romantyczna o sześciu zwyczajnych parach i ich niegrzecznych fantazjach. Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Niektóre zupełnie pospolite. Inne całkiem szalone. Jeszcze inne totalnie odjechane. Tylko kiedy powiedzi...
Wybierz stronę: |<  <<  <  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27    >  >>  >|