Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Koncert Zbigniewa Wodeckiego w Brdzie
Czytaj całość
W przyszłą sobotę (6.07) w ośrodku wypoczynkowym "Zielony Wiatr" w Brdzie odbędzie się wyjątkowy koncert Zbigniewa Wodeckiego - "ZW2 czyli Zbigniew Wodecki w Zielonym Wietrze"

Początek imprezy o godz. 20:00
Wstęp bezpłatny.Serdecznie zapraszamy!

Jak dojechać? (kliknij aby powiększyć)

(fot. mapy google)

(red.) ...
Dni Gminy Gostycyn historycznie i muzycznie (FOTO)
Czytaj całość
W ciągu dwóch dni (28 - 29.06) na boisku przy centrum sportowo-rehabilitacyjnym w Gostycynie odbył się rodzinny festyn, zorganizowany w ramach „Dni Gminy Gostycyn”. Impreza zorganizowana została przez LGR „Borowiacka Rybka”, Zespół Szkół w Gostycynie, Gminę Gostycyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie.

W piątek przy pięknej pogodzie mieszkańcy Gminy Gostycyn podziwiali występy lokalnych wokalistek oraz obejrzeli kabaret z Wielkiego Mędromierza. Publiczność brała udział w licznych konkursach i muzycznych wyst...
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na lipcowe koncerty na rynku
Czytaj całość
Koncert zespołów folklorystycznych uczestniczących w Bydgoskich Impresjach Muzycznych i wieczorne koncerty zespołów rozrywkowych odbędą się w lipcu na tucholskim rynku. Imprezy zostały wpisane w obchody 54. Dni Borów Tucholskich.


(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Powitanie lata w Myślęcinku. Wystąpi KULT i The Echoes Project!
Czytaj całość
Już w najbliższy piątek, 28 czerwca, w Myślęcinku rozpocznie się wielki trzydniowy koncert: Powitanie Lata: Otwieracz 2013.  Mega Gwiazdą będzie zespół Kult z Kazikiem Staszewskim, który wystąpi na zakończenie, w niedzielę 30 czerwca. My natomiast namawiamy wszystkich do udziału w koncercie również, a może przede wszystkim dlatego, że dzień wcześniej, w sobotę 29 czerwca o godz. 17 wystąpi zaprzyjaźniony z nami zespół The Echoes Project, grający muzykę legendarnej grupy Pink Floyd.

Szczegóły na plakacie poniże...
Bezpieczne wakacje na borowiackich szlakach
Czytaj całość
22.06.2013 r. odbył się festyn sportowo – rekreacyjny na terenie byłego tartaku w Rudzkim Moście. Świetnej zabawy nie popsuły nawet panujące tego dnia upały.

Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji: mogli oni wykupić pakiet startowy i wziąć udział w biegu, rajdzie nordic walking czy też przejechać trasę rowerem. Czekało na nich wiele nagród, w tym nagroda główna - rower. Większość z nich ufundował Bank Gospodarki Żywnościowej, wsparli też prywatni przedsiębiorcy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły si...
Jacek Wójcicki wystąpi w Śliwicach
Czytaj całość
12 lipca (piątek) o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach odbędzie się koncert Jacka Wójcickiego. Bilety w przedsprzedaży dostępne w GOK Śliwice, OK Czersk, GOK Osie, TOK Tuchola, GOK Gostycyn oraz GOK Cekcyn w cenie 25 zł. W dniu koncertu 30 zł.(mat. cekcyn.pl) ...
Premierowe przedstawienie Teatru „Bajtuch” w TOK
Czytaj całość
Tucholski Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie premierowe pt. „Inspektor Psina” w wykonaniu Teatru „Bajtuch” działającego w TOK. Spektakl odbędzie się 26 czerwca (środa) o godz. 9.00 i 11.00 w sali widowiskowej. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc w sekretariacie TOK.(mat. Urząd Miasta w Tucholi) ...
Udana zabawa na festynie rodzinnym w Legbądzie
Czytaj całość
„Bawią się znakomicie dzieci i rodzice” – pod takim hasłem na terenie Szkoły Podstawowej w Legbądzie odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorzy zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji.

Można było obejrzeć występy artystyczne Zespołu Tanecznego pod kierunkiem Mirosława Cherka oraz Zespołu Tańca Nowoczesnego „Paradise” z Karsina, w którym tańczy uczeń SP w Legbądzie.

Uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie w programie „Mam talent”. Odbył się t...
Akordeonowe melodie rozpoczęły cykl koncertów w Kuźni
Czytaj całość
Wyjątkowe muzyczne spotkanie rozpoczęło cykl sobotnich koncertów w restauracji Kuźnia, obok Urzędu Miejskiego w Tucholi. Przed publicznością zaprezentowało się dwóch artystów Jan Duks i Paweł Kopiejek, studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy,

Już w przyszłą sobotę 22 czerwca o godzinie 19:00 w restauracji "Kuźnia" wystąpi Andrzej "Ane" Chrzanowski.(red.)
(fot. pk) ...
W Żalnie otwarto Kwiatową Wioskę
Czytaj całość
W sobotę (15.06) w miejscowości Żalno (Gmina Kęsowo) odbyły się uroczystości związane z otwarciem Wioski Kwiatowej. Po mszy świętej, barwny korowód przeszedł ulicami wsi na plac zabaw, gdzie na mieszkańców czekało wiele atrakcji.

Dla uczestników imprezy przygotowano występy artystyczne: przedstawienie „W Krainie Kwiatolandii”, występ grupy cyrkowej, występ grupy bębniarzy, gala talentów oraz występ kabaretu Uniwersytetu III wieku. W trakcie programów artystycznych dla mieszkańców oraz gości przygotowan...
Wybierz stronę: |<  <<  <  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39    >