Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Pechowi szczęściarze i Kołysanka - najnowsze premiery Best Film w maju!
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Już w maju na platformy vod trafią dwie super premiery od Best Film. Na platformy trafią dwa filmy, które miały mieć swoje kinowe premiery, jednak z uwagi na sytuację związaną z pandemią trafią prosto na vod.

Pierwsza z nich to „Pechowi szczęściarze” – premiera vod - 14 maja, argentyński kandydat do Oscara, laureat Nagrody Goya dla najlepszego filmu iberoamerykańskiego, kinowy hit Ameryki Południowej prezentowany na festiwalach
w Toronto i San Sebastian. Po raz pierwszy razem na ekranie duet o...
Kolekcja Best Film na Netflixie #zostańwdomu
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Na platformie Netflix dostępny jest bogaty katalog filmów dystrybuowanych przez Best Film. Można wybierać z ponad 40 tytułów a kolejne czekają na swoją premierę.
W katalogu znajdziemy świetne komedie, kinowe przeboje ostatnich lat, horrory i filmy dla całej rodziny. W kolekcji znaleźć można tytuły:
Amerykańska sielanka, reż. Ewan McGregor
Anioł śmierci, reż. Tom Harper
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów, reż. Louis Clichy, Alexandre Astier
Borg/McEnroe. Między odwagą a sza...
Proxima - premiera vod już 30 kwietnia! (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiał: BestFilm Nasza recenzja filmu „Proxima” miała światową premierę na MFF w Toronto, gdzie film otrzymał wyróżnienie Jury w sekcji Platform. Dwa tygodnie później Alice Winocour odebrała Nagrodę Specjalną Jury na 67. MFF w San Sebastian. Eva Green, za swoją doskonałą rolę astronautki, otrzymała wyróżnienie Grand Prix Cinéma ELLE 2019 oraz nominację do Nagrody Lumiere.

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdeg...
Babyteeth / #wartoczekać (ZWIASTUN)
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Drodzy!

Bardzo tęsknimy za pełnymi kinowymi salami, za emocjami towarzyszącymi wprowadzaniu filmu do kin, dlatego postanowiliśmy pisać również o tytułach, które po zakończeniu pandemii trafią na ekrany i na które #wartoczekać!

„Babyteeth”, w reżyserii Shannon Murphy, ze świetnymi kreacjami Elizy Scanlen
i Toby Wallace'a był rewelacją ubiegłorocznego MFF w Wenecji i Warszawskiego Festiwalu Filmowego, gdzie prezentowany był w sekcji „Odkrycia”.
<...
Zajrzyj do poznańskiego ZOO(Filmiki)
Czytaj całość
Materiał ze strony ZOO Poznań   Takie smutne czasy nastały, że zwierzęta w ZOO możemy oglądać tylko wirtualnie. Zapraszamy Państwo do odwiedzenia strony poznańskiego ZOO. Filmiki i zdjęcia ze zwierzętami są naprawdę urocze.   Zobacz filmiki ...
TOKowe perełki: Dzieci (Filmiki)
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl Z dziecięcą radością przedstawiamy Państwu kolejny post z serii „TOKowe perełki z YouTube’a! Tym razem motywem przewodnim będą dzieci i sztuka w ich wydaniu. Poniedziałek zaczynamy następującymi filmikami: tworzenie prac z rosnących farb podczas „Zimy z Pegazem” oraz Dzień Dziecka z 2014 i 2019 roku. Zobacz filmiki ...
Premiery Best Film - W labiryncie i Proxima na Kino WP Pilot
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Zobacz naszą recenzję filmu "Proxima" oraz jego zwiastun.   Zobacz nasze pozostałe recenzje   Dwie najnowsze premiery vod od Best Film – „W labiryncie” i „Proximę” - będzie można obejrzeć w ramach Kina WP Pilot.
Kino WP Pilot, zaprasza na codzienny seans pay per view z inną nowością. Pomysł ten różni się od typowego VoD (film na życzenie), ponieważ kupując bilet na pokaz o danej godzinie można go obejrzeć najtaniej w Polsce.
Bilety na każdy seans kosz...
Francuski weekend na wesoło / #zostańwdomu
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Wszyscy lubimy dobre komedie. Francuzi od lat są w nich mistrzami! Na nadchodzący weekend proponujemy pięć zabawnych komedii znad Sekwany, które na pewno wprawią Was w dobry humor.
CZYM CHATA BOGATA! 
Christian Clavier w najlepszej formie!
Reżyserem filmu jest Philippe de Chauveron, twórca świetnie przyjętej przez polskich widzów serii "Za jakie grzechy, dobry Boże?” oraz „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”
Głównym bohaterem filmu jest bogatym pisarzem ...
Filmowa dawka adrenaliny! #zostańwdomu
Czytaj całość
Materiał: BestFilm   Brak energii? Słabszy dzień? Mamy na to radę – mocny zastrzyk filmowej adrenaliny! Dziś proponujemy trzymające w napięciu kinowe hity ostatnich lat.
Duża dawka emocji gwarantowana! #zostańwdomu.

PODŁY, OKRUTNY, ZŁY
Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lily Collins) długo nie chciała uwierzyć.
To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. P...
Tokowe perełki (FILMIKI)
Czytaj całość
Materiał: tok.tuchola.pl   TOKowe perełki z YouTube'a: Kabaret Żyjemy w niełatwym czasie pandemii, w którym głównym oknem na świat stał się internet. Większość z nas spędza teraz przez komputerem jeszcze więcej godzin, niż kiedyś. Postanowiliśmy zatem wnieść na Państwa monitory nieco humoru i pozytywnej energii. W serii „TOKowe perełki z YouTube’a” prezentować będziemy znalezione na portalu YouTube archiwalne filmiki z wydarzeń zorganizowanych przez TOK.
Tematem tego posta jest KABARET. Poniżej znajd...
Wybierz stronę: <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|