Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Koncert Noworoczny "Pokolenia" w Gostycynie (FOTO)
Czytaj całość
25 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie odbył się Koncert Noworoczny pt. "Pokolenia". Na scenie wystąpili: Chór Oświatowy "Cantabile", solistki ze studia piosenki i wokalnego zespołu dziecięcego "Mjuzik" z GOK Gostycyn, Bianka Jutrowska, zespół wokalny Klubu Seniora "Wrzos", dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Gostycynie oraz zespół Gravel Garden z Gostycyna.

Zobacz również: zeszłoroczny Koncert Noworoczny w Gostycynie (FOTO / WIDEO)

(red.)...
Koncertowo pożegnaliśmy 2014 rok (FOTO)
Czytaj całość
W sylwestrowy wieczór (31 grudnia 2014) w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbył się długo wyczekiwany koncert. W ten wyjątkowy dzień na scenie zaprezentowali się soliści - Zuzanna Szary i Marcin Naruszewicz orz zespół Tango Cancion.(mat. tok.tuchola.pl) ...
Mikołajkowy wieczór pełen atrakcji (FOTO)
Czytaj całość
Występy artystyczne, kiermasze oraz liczne gry i zabawy dla dzieci przygotowano na Dzień Świętego Mikołaja w Tucholskim Ośrodku Kultury. W programie imprezy odbyły się taneczne występy zespołów i solistów z Chojnickiego Domu Kultury oraz Studia Tańca Music Dance w Chojnicach z postaciami Śnieżynek, bałwanków i Królowej Śniegu. Przed publicznością wystąpili również, śpiewając kolędy i przeboje gwiazdkowe, tucholscy artyści. Można też było spróbować tradycyjnych wigilijnych potraw oraz zakupić świąteczne ozdoby na kiermasz...
Pierwszy taki turniej w Tucholi (FOTO)
Czytaj całość
W środę 12 listopada w Tucholskim Ośrodku Kultury rozpoczęły się eliminacje w Turnieju Gier Komputerowych. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: Street Fighter Alpha 3 (PS2), Mario Kart Double Dash! (NGC) oraz Sonic The Hedgehog (Sega Mega Drive/PS2). Finały turnieju odbędą się 14 listopada (piątek) od godziny 15.30 w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury.

(red)
  ...
Czesław Mozil (i nie tylko) wystąpił w Lubiewie (FOTO/WIDEO)
Czytaj całość
W poniedziałek (15.09) w Domu Kultury w Lubiewie wystąpił Czesław Mozil. Tego dnia na scenie pojawili się również: Arek Aro Kłusowski  (The Voice of Poland), Adela Konop (Mam Talent) oraz Kasia Świątczak (Must Be The Music). Zapraszamy do obejrzenia relacji z koncertu:
(red.) ...
Gminne dożynki w Stobnie (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
W sobotę 6 września w Stobnie odbyły się Gminne dożynki. Gospodarze tegorocznego święta plonów przygotowali dla mieszkańców Gminy Tuchola wiele atrakcji. Były występy artystyczne, konkursy oraz zabawa taneczna. Tradycyjnie również odbył się konkurs na najładniejszy wieniec, który wygrała Mała Komorza. Gminne dożynki rozpoczęła uroczysta polowa msza święta.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

(red.)
(fot. Dominika Grzonkowska / A&G FOTO) ...
Humoriada 2014
Czytaj całość
Środowiskowy Dom Samopomocy z Tucholi był gospodarzem kolejnej „Humoriady”, która odbyła się w miniony piątek, (5 września 2014) w Tucholskim Ośrodku Kultury. Było śmiesznie, a chwilami nawet bardzo śmiesznie! Brawa na występujących, dla opiekunów i wielkie brawa dla organizatorów!

Poniżej publikujemy zdjęcia przesłane przez organizatorów.

(red) ...
Dożynki w Śliwicach (FOTOGALERIA)
Czytaj całość
W sobotę 30 sierpnia w Śliwcach obchodzono Gminne Dożynki. Święto Plonów rozpoczęło się pochodem dożynkowym z wieńcami oraz Mszą św, po czym wszyscy udali się na tradycyjne obrzędy przekazania i dzielenia chleba. A po wszystkim - dożynkowe konkursy i występy artystyczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


(red.) ...
Zapraszamy na dożynki gminne do Stobna
Czytaj całość
Zapraszamy do Stobna, gdzie 6 września odbędą się dożynki gminne.
Program imprezy:
13.45 - zbiórka przed świetlicą i przemarsz na boisko sportowe
14.00 - msza dożynkowa polowa
15.00 - część oficjalna - powitanie i wystąpienia zaproszonych gości, wręczenie bochna chleba burmistrzowi przez starostów dożynek
16.00 - biesiada dożynkowa - pokazy grupu UBOT (Uderzeniowy Borowiacki Oddział Taktyczny), konkursy sprawnościowe, występy artystyczne, stoiska twórczości rękodzielniczej, d...
Hip-hopowo w Cekcynie (FOTO)
Czytaj całość
16 sierpnia w Cekcyńskim Amfiteatrze odbyła się druga edycja Hip - Hop KOCIOŁ. Tego dnia na scenie pojawili się Aurelia Górna, Sound Ostateczny, OZI N.O.W.Y., Trap Brothers, DMS - Dobrej Muzy Sort, Fatum, Qsh, Kovu, HOOD oraz Radoslav x Goall (Toruń/warszawa).(red.)
(fot. Adam Chmara)

Więcej zdjęć dostępnych jest TUTAJ (tucholanin.pl) ...
Wybierz stronę: |<  <<  <  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91    >  >>  >|