Reporter-24.pl - wiadomości, Tuchola, powiat tucholski
Bal Charytatywny w Śliwicach
Czytaj całość
22 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach Rada Rodziców organizuje bal charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na remont szatni w Szkole Podstawowej w Śliwicach.

(mat. Starostwo Powiatowe w Tucholi) ...
Kacper Ruciński wystąpił dla Oliwiera (FOTO / WIDEO)
Czytaj całość
Dzisiejszy (1.02) wieczór w Tucholskim Ośrodku Kultury należał do czołowego polskiego "stendupera" Kacpra Rucińskiego. Komik przyjechał do Tucholi wesprzeć akcję charytatywną dla Oliwiera Napiontka zmagającego się z nowotworem oka.Zobacz fragmenty występu Kacpra Rucińskiego w TOK:
Oprócz krótkiego i zabawnego występu artysta poprowadził licytacje. Przedmioty, m.in. obrazy tucholskich artystów oraz przejażdżka jaguarem, wylicytowano na łączną kwotę 1060 z...
Parodia "My Słowianie" w wykonaniu uczniów Nowodworka
Czytaj całość
Przebój "My Słowianie" Donatana i Cleo bije rekordy popularności. W serwisie YouTube klip obejrzało już ponad 35 milionów użytkowników. Rytmiczny kawałek oraz teledysk, który podnosi ciśnienie, bezapelacyjnie podbił serca Polaków. Teraz jednak nie tylko każdy nuci słowa piosenki pod nosem, ale także porywa się na stworzenie własnego coveru.

Autorską wersję hitu pokazali niedawno uczniowie Nowodworka, którzy przygotowali swoją parodię na tegoroczną studniówkę.

Zobaczcie dzieło uczn...
Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w Tucholi
Czytaj całość
Jeśli ktoś ma dylemat jaki prezent podarować ukochanej osobie na Walentynki to podpowiadamy... bilet na koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo.
14 lutego 2014 roku grupa wystąpi na scenie Tucholskiego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 18.00. Przedsprzedaż biletów w cenie 35 zł prowadzi sekretariat TOK.

(mat. tok.tuchola.pl)
(fot. ciechanowonline.pl)
  ...
Mikołajkowe szaleństwa w Raciążu (FOTO)
Czytaj całość
W sobotę 14 grudnia na Stadionie Leśnym w Raciążu dzieci wraz z rodzicami mieli okazję spotkać świętego Mikołaja.

Tą wspaniałą imprezę, czyli Mikołajkowe Szaleństwa w Raciążu, przygotowali pracownicy Domu Kultury oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Raciąża przy współudziale Tucholskiego Ośrodka Kultury. Na tę szczególną okazję przygotowywały się również dzieci. które wystąpiły w przedstawieniu teatralnym pt. "Gdzie jest worek Mikołaja, czyli skandal w Raciążu" oraz lokalni artyści prezentujący koncert melo...
Mikołajkowy wieczór pełen atrakcji (FOTO)
Czytaj całość
Występy artystyczne, kiermasze, przedstawienia teatralne oraz liczne gry i zabawy dla dzieci przygotowano na Dzień Świętego Mikołaja w Tucholskim Ośrodku Kultury. Podczas imprezy zbierano również pieniądze na pomoc dla Oliwiera zmagającego się z chorobą nowotworową oka.

W programie imprezy odbyły się dwa przedstawienia teatralne, `Zaczarowanym pociągiem w świat bajki` w wykonaniu rodziców i dzieci z Przedszkola nr 2 w Tucholi oraz `Dziecięce marzenia` w wykonaniu Teatru Nic Wspólnego - rodziców Przedszkola nr 1 w Tucholi. Przed pu...
Andrzejki w WDK Raciąż
Czytaj całość
W czwartek 28 listopada dzieci bawiły się na Andrzejkach w Wiejskim Domu Kultury w Raciążu. Jak przystało na prawdziwą zabawę andrzejkową nie zabrakło wróżb oraz tradycyjnego lania wosku. W zabawie wzięło udział ok. 70 dzieci.

(mat. tok.tuchola.pl) ...
Bal Sylwestrowy w Raciążu
Czytaj całość
Dom Kultury w Raciążu zaprasza na Bal Sylwestrowy. Zabawa potrwa od 20.00-4.00. Cena biletu 110 zł od osoby. O podniebienie zadba Restauracja Pod Halabardami z Tucholi. Do tańca przygrywać będzie zespół Albatros Bis. Bilety do nabycia w biurze WDK od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-20.00 do dnia 20.12.2013r. Dodatkowe informacje można uzyskać w WDK pod numerem telefonu 52 336 17 66.(mat. tok.tuchola.pl) ...
Mariusz Puszczewicz - zdjęcia z koncertu
Czytaj całość
Dzięki uprzejmości pana Pawła Bułło możemy zaprezentować zdjęcia z koncertu z udziałem Mariusza Puszczewicza. Koncert odbył się 16 listopada tego roku, w Koszalinie,  w Domku Kata, a wystąpiły zespoły Bacteryazz i Projekt Grunge.

BACTERYAZZ to nowa formacja w skład której wchodzą: wokalista Mariusz Puszczewicz, Adrian Rozenkiewicz (gitara - również w zespole 4.piętro), Henryk Rogoziński (gitara basowa), Dariusz Bendyk ( perkusja)

 
...
Bal sylwestrowy w TOK
Czytaj całość
Tradycja miejsca, szlachetni i wypróbowani goście, do których i Ty możesz dołączyć, stanowią gwarancję na niepowtarzalną, wspaniałą noc sylwestrową. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Tucholskiego Ośrodka Kultury.Organizatorzy oferują:

- wykwintne menu, w tym gorące dania, zakąski, napoje i szampan, które przygotuje i poda Restauracja `Pod Halabardami`
- doskonałą zabawę do białego rana w oprawie zespołu muzycznego `TOMA-TO`,
- zapewniamy specjalną atrakcję dla...
Wybierz stronę: |<  <<  <  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96    >  >|