Bezmiar - na platformach streamingowych od 22 września! (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Bezmiar - na platformach streamingowych od 22 września! (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne Kino Świat
 
22 września 2023 na platformy streamingowe trafi film „Bezmiar” w reżyserii Emanuele Crialese. Główną rolę zagrała Penélope Cruz, która rewelacyjnie wcieliła się w rolę matki-marzycielki, we wzbudzającej emocje historii o dojrzewaniu niezależnie
od wieku.

Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Player.pl, Polsat Box Go, Rakuten TV, Playnow.pl, Cineman, Mojeekino, Nowehoryzonty. pl, Orange, Vectra, UPC, E-Kino Pod Baranami.

Pozornie sielankowe życie Clary i jej męża podszyte jest powszednimi smutkami, poczuciem wyobcowania i samotności. Nie brakuje im pieniędzy, ale nie są już zakochani w sobie i nie potrafią się rozstać. Pełna młodzieńczej energii i figlarności Clara nie pasuje do świata sztywnych dorosłych, nudzi się w ich towarzystwie, zwykłe śniadanie zamienia w muzyczne show, a w czasie rodzinnych uroczystości woli spędzać czas z dzieciakami pod stołem.

Najstarsza córka Adriana dostrzega opresyjność ojca, jego liczne zdrady oraz samotność, która ogarnia jej matkę. Dzieciom brakuje uwagi ojca, Clarze miłości i zrozumienia męża. Napięcie w relacjach rodziny sięga zenitu i prowadzi do krytycznego momentu, gdy Adriana, korzystając z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna, zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem.

                                                         ZWIASTUN VOD
 
Download images