BOSCY od 13 września na VOD (zwiastun) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

BOSCY od 13 września na VOD (zwiastun)

Materiały promocyjne Kino Świat
 

Bezczelnie zabawna komedia

Variety

 

Cudownie opakowane prawie dwie godziny refleksji obfitujące w przezabawne historie

The Hollywood Reporter

 

Cruz jest niesamowita, jej postać jest przepełniona pewnością siebie.

Deadline Hollywood Daily

 

Penélope Cruz i Antonio Banderas są rewelacyjni.

Time out

 

Penélope Cruz i Antonio Banderas w wyśmienitej komedii o świecie filmu i grzeszkach show-biznesu

„Boscy” od 13 września 2022 na VOD

Boscy © fot. Manolo Pavon, dystr. Kino Świat 2022

 

Oficjalny zwiastun komedii:

https://youtu.be/eKFyvymKwFM

 

Penélope Cruz i Antonio Banderas ponownie razem na ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

 

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

 

OD 13 września film będzie można obejrzeć na platformach:

Premiery CANAL+, Canal+, Canal+ ONLINE, Player, VoD.pl, Polsat Box Go, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Netia, Inea, Toya, Nowe Horyzonty VOD.