Budżet Obywatelski Tuchola 2020 - zakładka informacyjna - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Budżet Obywatelski Tuchola 2020 - zakładka informacyjna

Materiał: tuchola.pl

W 2019 roku w gminie Tuchola zostanie przeprowadzona procedura dotycząca przyjęcia Budżetu Obywatelskiego Tuchola 2020. W związku z tym na naszej stronie w zakładce Budżet Obywatelski Tuchola 2020 zamieszczamy szczegółowe informacje. Do zakładki można przejść, klikając w baner o tej samej nazwie, który znajduje sie na stronie głównej.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach dotyczących wzorów dokumentów (w załącznikach). Uwagi można przesyłać na adres: promocjagmina@tuchola.pl (w temacie wpisując: Budżet Obywatelski).

Wzory dokumentów i formularzy zostały przygotowane przez „Zespół ds. opracowania i przygotowania dokumentów Budżetu Obywatelskiego” w składzie:

Paweł Cieślewicz - przewodniczący zespołu;

Tomasz Stybaniewicz - zastępca przewodniczącego zespołu;

Agnieszka Schreiber-Gut - sekretarz zespołu;

Wojciech Grudzina – członek zespołu;

Karolina Redlarska – członek zespołu;

Zofia Kujath – Mrugowska – członek zespołu;

Szymon Chyła – członek zespołu.

Jednocześnie informujemy, że 7 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury (sala na parterze, „Duży Klub”) odbędzie się spotkanie otwarte dla mieszkańców poświęcone tematyce Budżetu Obywatelskiego Tuchola 2020.

Szczegółowe informacje dot. Budżetu Obywatelskiego Tuchola 2020, w tym harmonogram, znajdują się na głównej stronie w zakładce o tej samej nazwie.

 

 

Załączniki:

Pobierz wszystkie załączniki

 

Do otwarcia załączników może być potrzebne oprogramowanie, które możesz pobrać tutaj