Dzień dziecka na tucholskim rynku - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Dzień dziecka na tucholskim rynku

W sobotę (1.06) tucholski rynek należał do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Z okazji dnia dziecka Tucholski Ośrodek Kultury zorganizował rodzinny festyn podczas którego na milusińskich czekało wiele atrakcji.

Na scenie rodzicie z Przedszkola nr 1 w Tucholi zaprezentowali przedstawienie pt. "Dziecięce marzenia", odbył się również galowy koncert laureatów 35. Jubileuszowych Spotkań z Piosenką Dziecięcą. Nie zabrakło cyrkowców "Cool Kids" z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. Przed dziećmi wystąpił zespół "Teraz My" z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tucholi.


Przedstawienie pt. „Dziecięce marzenia” w wykonaniu Teatru „Nic wspólnego” - rodzice z Przedszkola nr 1 w Tucholi (fot. pk)

Dzieci brały również udział w konkursie plastycznym pn. "Dzieciaki lubią zwierzaki - moje ulubione zwierzątko". A najciekawszą prace wybrała licznie zgromadzona na tucholskim rynku publiczność.

Wśród licznych atrakcji dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki na rowerowych gokartach, malowanie buziek farbami eko oraz mini wesołe miasteczko.

(red.)
(fot. pk)