Gmina Tuchola: Zapraszamy na Imprezy Lata 2018 i 59. Dni Borów Tucholskich - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Gmina Tuchola: Zapraszamy na Imprezy Lata 2018 i 59. Dni Borów Tucholskich

Koncerty, wydarzenia kulturalne, rekreacyjne i sportowe - już od lipca w Tucholi i najbliższej okolicy mnóstwo atrakcji. Imprezy są bardzo zróżnicowane, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie.

Imprezy Lata 2018 ruszają już 1 lipca. Towarzyszą obchodom 59. Dni Borów Tucholskich, które w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, potrwają trzy dni - od 20 do 22 lipca. Nowością są jednak trzy koncerty znanych wykonawców, zamiast jednego. Wystąpią: DANZEL (20 lipca), SZYMON WYDRA & CARPE DIEM (21 lipca) oraz JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY (22 lipca). Koncerty odbędą się na terenie zielonym przy ul. Witosa w Tucholi.

Honorowy patronat na 59. DBT objął Aleksander Doba - "Podróżnik Roku 2015" magazynu National Geographic. Postać znana i lubiana. Będzie okazja do spotkania ze słynnym kajakarzem, który trzykrotnie przepłynął Ocean Atlantycki. 22 lipca w tucholskim OSiRze Olek Doba opowie o swoich wyprawach i towarzyszących im przygodach, czasami mrożących krew w żyłach. W programie m.in. prezentacja ocenicznego kajaka OLO (największego na świecie) oraz projekcja filmu "HAPPY OLO - pogodna ballada o Olku Dobie". Warto już teraz zarezerwować sobie czas na to wyjątkowe spotkanie.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich imprezach. Szczegółowy program na plakatach oraz pod adresem: http://www.tuchola.pl/strona-115-59_dni_borow_tucholskich.html

Materiał: tuchola.pl