Horror - Dark Windows - już na platformach streamingowych (ZWIASTUN) - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Horror - Dark Windows - już na platformach streamingowych (ZWIASTUN)

Materiały promocyjne Best Film
 
22 marca 2024 na platformy streamingowe trafił horror „Dark Windows” w reżyserii Alexa Herrona. Film będzie można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Rakuten TV, Polsat Box Go, Playnow.pl, Player, Cineman, Orange, Vectra, TVP VOD.

Czwórka przyjaciół: Tilly, Monica, Peter i Allison uczestniczy w wypadku samochodowym. Allison umiera z powodu odniesionych obrażeń. Podczas stypy wujek Allison konfrontuje się z grupą nastolatków i obwinia ich o jej śmierć. Monica sugeruje przyjaciołom, aby wyjechali z miasta i zatrzymali się w domku letniskowym jej dziadków. Tu będą mogli przepracować żałobę po stracie przyjaciółki i pozostać poza zasięgiem wzroku, dopóki wszystko się nie uspokoi.

Kiedy docierają do domu, wszystko wydaje się normalne i spokojne, dopóki zamaskowany mężczyzna nie zaczyna ich terroryzować i karać w najstraszliwszy sposób...

Reżyser ODEJDŹ! (2022) przedstawia nowy i trzymający w napięciu horror. W filmie występują wschodzące gwiazdy młodego pokolenia, w tym Annie Hamilton, która wcześniej wystąpiła w filmach „Wilk ze Śnieżnej Kotliny” (2020) i „Wymyślenie Anny” (2022). Reżyser Alex Herron ma pasję do odkrywania różnych fasad gatunku horroru, a w DARK WINDOWS po mistrzowsku łączy klasyczne tropy horroru z motywami straty, terroru i mrocznych otchłani, w które ludzie wpadają w pogoni za zemstą.

                                                      ZWIASTUN VOD
                                         

Download images