Jasełka w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Tucholi - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

Jasełka w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Tucholi

Materiał: tucholski.pl
 
8 stycznia w SOSW w Tucholi odbyła się uroczystość mająca na celu podsumowanie całorocznej współpracy pomiędzy ośrodkiem, a instytucjami powiatowymi wspierającymi placówkę w różny sposób.

Z zaproszenia skorzystali m.in. Waldemar Kierzkowski Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego oraz przedstawiciele i dyrektorzy instytucji powiatowych oraz szkół. Przybyli także sponsorzy i inne osoby wspierające działalność placówki. Uczniowie pod bacznym okiem Pani Darii Baranowskiej i Doroty Piechowiak pięknie odegrali swoje role. Oprawę muzyczną zapewnił pan Mirosław Ostasz oraz zespół "Pod wspólnym dachem". Występ muzyczny zapewniły dzieci przygotowane przez Panią Joannę Szefs i Joannę Sawicką. Za piękny występ goście zrewanżowali się słodkimi upominkami dla aktorów. Na koniec uroczystości wśród wzruszeń i oklasków goście otrzymali podziękowania i anioły za dobre serce.

Niezwykłą niespodzianką dla uczniów był ogromny czekoladowy Mikołaj, którego ufundowała firma Łuczniczka. Ten słodki prezent został potraktowany.... wałkiem :) po czym ze smakiem został zjedzony.

Organizatorzy bardzo dziękują zaproszonym gościom za przybycie, a także wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tej uroczystości.

tekst: SOSW w Tucholi

zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Tucholi