List ws. uroczystości z okazji 100-lecia Niepodległości i rocznicy powrotu Tucholi do Polski - Reporter-24.pl
Wiadomości
wszystkie

List ws. uroczystości z okazji 100-lecia Niepodległości i rocznicy powrotu Tucholi do Polski

 

 

Szanowni Państwo

            29 stycznia 2020 roku przypada 100 rocznica powrotu Tucholi do Polski. Chcąc podkreślić doniosłość tego wydarzenia Rada Miejska w Tucholi powołała "Komitet Organizacyjny dla uczczenia setnej rocznicy powrotu Tucholi do Polski", którego celem jest wypracowanie propozycji przedsięwzięć dla obchodów jubileuszu. Jednocześnie należy pamiętać o uświetnieniu przypadającej w tym roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

            Mając powyższe na uwadze zwracamy się z prośbą o informacje dotyczące organizowanych przez Państwo uroczystościach i imprezach związanych ze Świętem Niepodległości i rocznicą powrotu Tucholi do Polski. Ze swej strony deklarujemy zamieszczenie wskazanych przez Państwo uroczystości na stronie internetowej gminy Tuchola, wypożyczenie okolicznościowego baneru z napisem „100-LECIE POWROTU DO POLSKI TUCHOLA 1920-2020” (baner można obejrzeć na stronie tuchola.pl) oraz wolę współpracy.

Równocześnie informujemy, że na stronie internetowej www.tuchola.pl w zakładce oznaczonej banerem znajdziecie Państwo bieżące informacje z działalności Komitetu. Zakres informacji umieszczony na stronie zostanie, również poszerzony o kalendarz imprez i uroczystości związanych z tucholskim świętem.

Liczymy na współpracę z Państwem i jesteśmy przekonani, że przyczyni się do szerokiej promocji zaplanowanych wydarzeń rocznicowych związanych ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę przypadającej w roku bieżącym, jak również 100-leciem powrotu Tucholi do Polski przypadającej w roku 2020.

 

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

dla uczczenia setnej rocznicy powrotu Tucholi do Polski

Burmistrz Tucholi

Tadeusz KowalskiMateriał: tuchola.pl